Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Zasady Forum

ważna informacja

Rejestracja pozwala na dostęp do wielu funkcji których jako gość nie możesz używać. Po założeniu konta można dodawać i edytować posty czy zaprojektować sygnaturę, która będzie wyświetlana pod każdym Twoim postem. Jeżeli masz jakieś pytania to powinieneś skontaktować się z administratorem tego forum.

Na forum zainstalowany jest automat, który usuwa nieaktywnych użytkowników. Konta z zerową liczbą postów są usuwane, jeśli ich właściciele nie zalogują się ani razu w ciągu 8 tygodni.

Forum nie posiada żadnego oficjalnego regulaminu, którego i tak nikt by nie przeczytał, o stosowaniu się do niego nie wspominając. Jednak pamiętaj, że działania sprzeczne z etykietą, netykietą, prawem lub zdrowym rozsądkiem spotkają się z reakcją ze strony administracji.

„Specjalistom SEO” przypominamy, że ich niegodna działalność zalicza się do wszystkich wyżej wymienionych! Ponadto spamerów lojalnie uprzedzamy, iż aktualny rekord w usunięciu spamu (wraz z kontem) wynosi 12 5 3 sekundy (tak, sprawdzamy w logach!) od momentu jego dodania. I cały czas pracujemy nad poprawieniem go, dlatego nie będziemy się bawić w marnujące drogocenne sekundy ostrzeżenia. Również z tropieniem zdublowanych kont radzimy sobie wcale nie najgorzej. Tak więc rejestracja celem „poinformowania” nas o czymś „niezmiernie istotnym” jest raczej pozbawiona sensu... Tym bardziej, że ewidentny spam będzie zgłaszany!

Oprócz spamerów, na forum niemile widziane są dzikie welociraptory.

Dalej znajduje się formularz, który należy wypełnić aby się zarejestrować. Po rejestracji i zalogowaniu powinieneś odwiedzić swój profil, aby uzupełnić informacje. Pola te są jedynie małą garstką ustawień, ale są niezbędne.

Aby ograniczyć liczbę spamu, uniemożliwiliśmy rejestrację z konta e-mail w domenach yahoo.com (i pochodnych), ymail.com, live.com, hotmail.com (i pochodnych), aol.com (i pochodnych), mail.ru, rocketmail.com, ovi.com i kilkunastu innych. Jeżeli należysz do nielicznej grupy „ludzkich” użytkowników korzystających ze skrzynki w powyższych domenach, zarejestruj się proszę korzystając z innej skrzynki, potem możesz zmienić adres w ustawieniach profilu.

Czy chcesz zarejestrować konto w niecnych celach?

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)

[ Generated in 0.004 seconds, 5 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00013 SET CHARSET latin2
0.00005 SET NAMES latin2
0.00112 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='3.235.172.123' WHERE u.id=1
0.00112 UPDATE punbb_online SET logged=1713459058 WHERE ident='3.235.172.123'
0.00092 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1713458758
Total query time: 0.00334 s