Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#51  2013-12-22 19:21:27

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: [Zlecę]Projekt wizytówek.

tajwan wie co robi, tylko ma typowo polskie podejscie, spedzilem 2 godziny nad  jego wizytowka i tylko jeden wniosek na koniec mam,

zadnego wstepnego pomyslu, duze oczekiwania na koniec ze niski poziom, pozostaje sie :-) i ;-).


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
http://przemyslawmamon.com/
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#52  2013-12-22 19:23:36

  thomsson - Dyskutant

thomsson
Dyskutant
Zarejestrowany: 2011-10-26

Re: [Zlecę]Projekt wizytówek.

@Tajwan: Linux też się nie nadaje ani do domu, ani do pracy, zaufaj mi, jestem na drugim roku technika informatyka... A a gimpuj jakoś nie widzę żadnych wiadomości o zaprzestaniu jego działalności, jestem ciekawy, gdzieś to wyczytał...

@menel: z technikum, jak z technikum... na Informatyce podstawowej tłukła babka z nami różne rzeczy, od gazetek w Wordzie, po strony internetowe, o zgrozo w HTML (była na tyle ogarniętą kobietą, że musiałem po niej poprawiać CSSy w napisanych przez nią ćwiczeniach, bo nic nie działało...), za to na przedmiotach zawodowych jest lepiej, na UTK przez dłuższy czas wałkowaliśmy bramki logiczne, ALU, pamięci DRAM, SRAM, teraz gadamy o generacjach procesorów, wyświetlaczach i monitorach. Na systemach operacyjnych za to jest tak sucha teoria, połączona z bardzo wyedukowanym nauczycielem, że lekcje polegają na przepisywaniu słowo w słowo slajdów z ekranu, a na nasze pytania związane z tymi prezentacjami nauczyciel niestety nie potrafi jakoś sensownie odpowiedzieć... Na zajęciach praktycznych jest lepiej, bo od czasu do czasu coś pogrzebiemy przy wirtualkach (offcoz komputery bez wsparcia dla wirtualizacji i z 1-2GB RAM-druga grupa ma lepiej, bo oni już mają i3 pod maską i 3GB RAMu), ale to są też doświadczenia w stylu: Zainstaluj Windowsa, dodaj na 3 sposoby użyszkodników, z hasłami lub bez, nadaj im prawa i udokumentuj... Że tak powiem miałem pełną edukacje praktyczną z tego przedmioty zanim opuściłem szkołę podstawową.

Z pewnością słabe jest to, że teraz mamy mniej godzin programowania, bo zajmujemy się tym pod płaszczykiem nauki Informatyki rozszerzonej, której mamy Boże mój, całe 2 godziny w tygodniu, co oznacza, że przez pół roku dojechaliśmy do pętli i deklaracji funkcji w Cpp(tablic jeszcze nie było...) czyli też nie doedukowałem się ni krzty

na sieciach komputerowych póki co(pierwszy rok) mamy zupełne podstawy, adresy IP, maski, protokoły routingu, ale póki co tylko w teorii (sprzętu szkolnictwu brak...) więc w zasadzie nauka tutaj funkcjonuje na zasadzie: przetrwać lekcje, nauczyć się, zdać, przynajmniej nauczyciele mają pojęcie na temat tego co uczą ;P

Więc w zasadzie technikum to zwykła nudna szkoła, jeśli ktoś przegląda co dzień DUGa ;D


ilin napisał
[i]"DUG to tez moja mała ojczyzna"[/i]

Offline

 

#53  2013-12-22 19:54:27

  Semerchet - Amator

Semerchet
Amator
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-04-14

Re: [Zlecę]Projekt wizytówek.

jestem na drugim roku technika informatyka[/quote]
Facet poprosił tylko o wizytówkę, nie o wykład z programu nauczania w technikum. Rozgrechmoliliście temat dokumentalnie.

Ostatnio edytowany przez Semerchet (2013-12-22 19:55:21)

Offline

 

#54  2013-12-22 19:56:28

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: [Zlecę]Projekt wizytówek.

[quote="thomsson"]na sieciach komputerowych póki co(pierwszy rok) mamy zupełne podstawy, adresy IP, maski, protokoły routingu, ale póki co tylko w teorii (sprzętu szkolnictwu brak...) więc w zasadzie nauka tutaj funkcjonuje na zasadzie: przetrwać lekcje, nauczyć się, zdać, przynajmniej nauczyciele mają pojęcie na temat tego co uczą ;P[/quote]
Masz tyle szczęścia, że maski IPv4 są proste jak pieprzenie.
Poczekaj, jak ta menażeria będzie wykładała maski IPv6.
Adresy IPv4 podobno już się skończyły, zaskórniaki operatorskie starczą może na dwa lata, także lepiej kończ w terminie. :D

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2013-12-22 19:57:30)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)

[ Generated in 0.016 seconds, 11 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00015 SET CHARSET latin2
0.00006 SET NAMES latin2
0.00150 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='3.16.69.143' WHERE u.id=1
0.00109 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '3.16.69.143', 1713426202)
0.00084 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1713425902
0.00110 DELETE FROM punbb_online WHERE ident='47.128.17.14'
0.00109 DELETE FROM punbb_online WHERE ident='47.128.34.13'
0.00126 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=24837 AND t.moved_to IS NULL
0.00010 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.00503 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=24837 ORDER BY p.id LIMIT 50,25
0.00133 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=24837
Total query time: 0.01355 s