Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2018-04-29 06:24:59

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Bez komentarza.

[quote=Novi-cjusz]@ethanak
Jestes hipokryta ...[/quote]
Bez takich mi tu, bo zamknę wątek.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

#27  2018-04-29 07:34:23

  Novi-cjusz - Użytkownik

Novi-cjusz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-03-05

Re: Bez komentarza.

Hipokryta nie jest slowem obrazliwym, polecam definicje.
Wracajac do meritum, jezeli jeszcze ktos ma watpliwosci:
https://wpolityce.pl/polityka/391963-dr-marian-szolucha-niemieckie-koncerny-i-europoslowie-po-chca-kolejnego-podatku
Problem jest w tym, ze to osoby zwiazane zawodowo z Internetem powinny byc najbardziej aktywne w obronie wolnosci i praw, a jest calkiem odwrotnie.
Smiszne to i smutne.


------------------------------------------------------------------------------------
"Inveniam viam aut faciam" : I will either find a way, or I shall make one
"Złoto to pieniądz królów, srebro to pieniądz dżentelmenów, barter to pieniądz chłopów ale dług to pieniądz niewolników."

Offline

 

#28  2018-04-29 08:29:52

  ciastek1981 - Użytkownik

ciastek1981
Użytkownik
Zarejestrowany: 2016-06-19

Re: Bez komentarza.

Kuźwa to jest forum komputerowe, natrzepałeś 4-ry wirki nie wiadomo o czym. Zawsze jest to samo, na temat komputerów absolutne zero/null, zadajesz tylko durne pytania xD. Pomogłeś kiedyś komuś tutaj choć jeden jedyny raz?

Za to na sprawy światopoglądowe jesteś prawdziwym ekspertem, do tej pory pamiętam temat o tym g*nym perpetuum mobile, konstrukcji wiejskich naciągaczy.

Chłopie w polityce nie ma dobrych i złych opcji są tylko prywatne interesy polityków. Dobrze ludziom zrobią tylko wtedy, kiedy będą mieli w tym interes - nachapać się państwową kasą i kasą z bliżej nieokreślonych źródeł.

Jest weekend i naprawdę są przyjemniejsze rzeczy do robienia, można pójść na spacer, wrzucić mięsiwo na ruszt, puknąć żonę czy konkubinę, przekopać ogródek, posadzić kwiatki, pobawić się z dziećmi. Pojechać na wycieczkę np. do Kazimierza albo i Sandomierza xD ... [b]whatever[/b]


Burble, Burble, Burble ... hahaaaaaaa :D

Forum Linux Mint Polska http://forum.linuxmint.pl/

Offline

 

#29  2018-04-29 09:51:17

  BlackEvo - Driver

BlackEvo
Driver
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: Bez komentarza.

Witajcie,

Tak sobie przeglądam dyskusję i poniektóre wypowiedzi, to nasuwa mi się wniosek, że w miarę upływu czasu, swoboda wypowiedzi na naszym forum zaczyna zanikać. Może nie jestem ściśle związany z IT, może nie jestem specem od kodu itp, ale...od 12 lat ( patrząc z perspektywy mojej osoby ) zawsze na forum była swobodna atmosfera która przyciągała ludzi i każdy - bez względu na płeć, doświadczenie życiowe miał prawo do wyrażania swobody myśli. Fakt, zdarzały się trolle, ale takie zapędy były inteligentnie rozwiązywane.
Nie rozumiem, dlaczego od samego początku siedliście aż tak na autora wątku....
Po pierwsze - to jest dział 'Luźne rozmówki' - który zobowiązuje do luźnej dyskusji i swoich przemyśleń.
Po drugie, autor przedstawił temat, o którym robi się głośno i...nie tylko jemu się to nie podoba - może na chwilę obecną 'skutki' wprowadzenia tych zmian nie będą miały wpływu na nas jako przeciętnych użyszkodników, ale to zalążek do większej inwigilacji w późniejszym czasie - a to wg mnie diametralnie zmieni wolność wypowiedzi, słowa i sposobu poruszania się po sieci.

Kolego [b]ciastek1981[/b]:

Czy ktoś tutaj patrzy na wirki? Jak ma 4 a Ty masz 2 to jest lepszy od kogoś? Chłopie...nie jesteśmy w przedszkolu, że za każde 'dobre słowo' dostajemy nagrodę. Temat komputerów? Są do tego odrębne działy - zobacz w jakim aktualnie jest temat.... A co do pomocy komuś.... Ja jestem tutaj 12 lat ( nie żebym się przechwalał ). Nie pamiętam czy komuś kiedyś tutaj pomogłem, może i tak - jeśli moja wypowiedź komuś się przydała i nakierowała na lepszą drogę ( temat komputerów i inne ) to ok - nie zliczam orderów. Za każdą otrzymaną pomoc tutaj podziękowałem i ceniłem to, bo na tym polega dzielenie się wiedzą z innymi.

A teraz moja opinia na temat wątku - krótko, zwięźle i na temat - W moim odczuciu też mi się ten pomysł nie podoba, bo jak wspomniałem wcześniej - jest to krok do większej kontroli nad ludźmi w sieci, wyrażania swobody myśli itp. Wg mnie wszelkie opłaty 'od linków' to absurd.

Pozdrawiam


[img]http://blackevo.kewlnet.tk/userbar/ThinkPad_userbar.jpg[/img]
[img]http://blackevo.kewlnet.tk/userbar/Archlinux_userbar.jpg[/img]

Offline

 

#30  2018-04-29 10:09:31

  Novi-cjusz - Użytkownik

Novi-cjusz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-03-05

Re: Bez komentarza.

W duzej mierze masz racje, Linuksa sie ucze - stad pytania.
Swiatopogladowo "mam czuja" a czesto wolalbym nie miec.
Odpowiem faktem. Jedenascie lat wstecz na " poznonocnym spotkaniu " z pracownikami, kiedy rozmawialismy o wszystkim i o niczym, przedstawilem moja wersje spodziewanego rozwoju wypadkow.
Byla kontrowersyjna i krytyczna, wszyscy przemilczeli i unikneli komentarza. Dowiedzialem sie pozniej, ze wszyscy byli przeciwnego zdania, wspierali sie nawzajem w swoich opiniach moim kosztem.
Uplynol czas (lata) i rozwoj wypadkow byl nawet gorszy niz myslalem, nie dalo mi to zadnej satysfakcji bo w sumie wszyscy na tym stracilismy, Bylem zawiedziony, ze wszyscy zastosowali "myslenie stadne" w mysl zasady "kupy nie rusza"
Nikt nie odwazyl sie myslec niezaleznie i krytycznie, niestety.
Jeszcze wielokrotnie sugerowalem roznym osobom, co poprawic w ich stosunku do rzeczywistosci. Ostatnio jeden mlody czlowiek konczy studia IT dzieki moim sugestiom i bardzo sobie to ceni.
Skracajac, sa rozne rodzaje inteligiencji: techniczna, spoleczna, emocjonalna inne.
Nikt nie posiada ich wszystkich, kazdy ma inny profil, bedac swietnym informatykiem mozna byc kompletnym abnegatem spolecznym lub odwrotnie.
Bardzo sobie cenie Internet, wolnosc dostepu i taniosc uslugi.
Sprzeciwiam sie zawlaszczaniu Internetu przez politykow na uslugach bansterow.
Jezeli Internet zdrozeje (a o to chodzi) to Ilu Polakow zostanie wykluczonych z dostepu? Czy to bedzie dobre dla nas wszystkich, czy tylko bedzie dobre dla tych do ktorych poplyna nasze pieniadze?
Internet, informatyka, komputery to tylko narzedzia techniczne sprawowania POLITYKI. http://tiny.pl/gk16k
Nierozerwalnie z nia polaczone, wiec dyskusja swiatopogladowa jest rownie uprawniona jak dyskusja techniczna.
Dyskusja jak uzywac Internetu jest rownie wazna jak, jakiego sprzetu do tego uzyc i w jaki sposob !
Tej dyskusji ma NIE BYC a zamiast mamy dostac DYKTAT !!!

Ps. Wsprawie "urokow zycia" jestem absolutnie tego samego zdania(;-)


------------------------------------------------------------------------------------
"Inveniam viam aut faciam" : I will either find a way, or I shall make one
"Złoto to pieniądz królów, srebro to pieniądz dżentelmenów, barter to pieniądz chłopów ale dług to pieniądz niewolników."

Offline

 

#31  2018-04-29 10:35:22

  ethanak - Użytkownik

ethanak
Użytkownik
Skąd: Ungwenor
Zarejestrowany: 2010-07-19
Serwis

Re: Bez komentarza.

@Novi-cjusz:
Ludzie dzielą się na kanalie, hipokrytów i barany. Mając taki wybór mam zaszczyt zaliczać się do łotrów.
(J. Chalker)
BTW jeśli dyskusja z Twojej strony ma się z braku argumentów ograniczać do inwektyw - pozwolę sobie doradzić udanie się w ciekawą podróż. Szczególnie polecam Onet lub fora związane z różnymi politycznymi szmatławcami wszelkiej maści.


Nim mechaniczne larum zagrasz mi, kanalio,
głosząc nadejście Javy - śmiertelnego wroga!
[i]Zespół Adwokacki Dyskrecja[/i]

Offline

 

#32  2018-04-29 10:42:17

  Novi-cjusz - Użytkownik

Novi-cjusz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-03-05

Re: Bez komentarza.

Argumentow przytoczylem dziesiatki, inwektyw zadnych.
Uprzejmie prosze o czytanie ze zrozumieniem.
Bede bardzo zobowiazany.

Ps. Nie udzielam sie na zadnych forach bo akurat tutaj jestesmy 100% jednomyslni.

Ostatnio edytowany przez Novi-cjusz (2018-04-29 10:43:45)


------------------------------------------------------------------------------------
"Inveniam viam aut faciam" : I will either find a way, or I shall make one
"Złoto to pieniądz królów, srebro to pieniądz dżentelmenów, barter to pieniądz chłopów ale dług to pieniądz niewolników."

Offline

 

#33  2018-04-29 11:12:02

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Bez komentarza.

@BlackEvo - tak na tym forum zawsze była i pewnie będzie wolność wypowiedzi. Nawet jak za przeproszeniem kurwą rzucisz, to nikt Ci złego słowa nie powie (nie nadużywaj).
Ale Novi-cjusz pisze same brednie. Raz że nie związane z tematyką forum, ale powiedzmy że odpuszczamy. Dwa że to co pisze to normalna anarchia. Stąd mały kroczek do faszyzmu (komunizmu).
Kiedyś dawno temu pozwoliłem przed jakimiś wyborami o dyskusję na tematy polityczne. I mimo, że jesteśmy raczej rozgarniętymi ludźmi to krew zaczęła się lać.
A ten wątek wkracza w niebezpieczne sfery polityki i światopoglądów.
Zamykam do końca długiego weekendu.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)

[ Generated in 0.018 seconds, 11 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00010 SET CHARSET latin2
0.00004 SET NAMES latin2
0.00136 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='18.206.13.112' WHERE u.id=1
0.00106 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '18.206.13.112', 1711661474)
0.00070 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1711661174
0.00098 DELETE FROM punbb_online WHERE ident='47.128.20.154'
0.00461 DELETE FROM punbb_online WHERE ident='85.208.96.200'
0.00062 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=30434 AND t.moved_to IS NULL
0.00074 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.00228 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=30434 ORDER BY p.id LIMIT 25,25
0.00138 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=30434
Total query time: 0.01387 s