Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2011-03-23 17:29:41

  voyo - Użytkownik

voyo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-12-11

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

no to dawaj dawaj, potestujemy tez juz ;)

jak to tak, wróce na weekend do domu i bede miał mytha bez aktualnego programu? :P

Offline

 

#27  2011-03-25 12:33:56

  icek - Użytkownik

icek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-06

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=voyo]no to dawaj dawaj, potestujemy tez juz ;)

jak to tak, wróce na weekend do domu i bede miał mytha bez aktualnego programu? :P[/quote]
Na priv dostałeś adres forka.

Niestety są problemy z opisami. Nie znalazłem sposobu na pobranie ich zbiorczo, a C+
ma jakieś ograniczenia na ilość żądań wysyłanych na stronę.

Efekt tego jest taki, że trudno pobrać opisy na dłuższy czas, bo plugin by się nie wyrobił
nawet w dobę ;)

Możliwe, że trzeba będzie wprowadzić do pluginu parametr z ilością dni do ściągania opisów,
niezależnie dni samego programu.

Można też dodać parametr do kanałów dotyczący ściągania opisów. Mnie np. interesują
głównie opisy na kanałach filmowych i to chyba jest najrozsądniejsze rozwiązanie.

Ale póki co robię sobie przerwę. Mam jeszcze kilka pomysłów, których sprawdzenie
wymaga czasu.

Offline

 

#28  2011-03-27 16:18:00

  warped - Użytkownik

warped
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-29

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=icek][quote=pennguin]Czy ktoś zna plany dotyczące tego pluginu do epgdownloadera? Z chęcią bym pomógł wskrzesić ten plugin jeśli to jest możliwe.[/quote]
W ciągu tygodnia, może dwóch, będzie już coś działającego do testowania.
Pierwsze próby wypadły pozytywnie. Na szczęście nowa strona to tylko
DHTML i AJAX, a nie Flash.[/quote]
Witaj,

Też należę do zasmuconej ostatnią aktualizacją C+ grupy użytkowników EPGdownloadera.
Chętnie bym potestował nową wersję plugina.
Dzięki !

Offline

 

#29  2011-03-29 15:56:45

  icek - Użytkownik

icek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-06

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=warped]Też należę do zasmuconej ostatnią aktualizacją C+ grupy użytkowników EPGdownloadera.[/quote]
Jest dostępny publicznie, jako fork z epgdownloadera. Nie obiecuj sobie jednak za wiele.
U mnie działa poprawnie, ale, jak już wiem, nie u każdego.

Offline

 

#30  2011-03-29 17:11:02

  warped - Użytkownik

warped
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-29

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=icek]Jest dostępny publicznie, jako fork z epgdownloadera. Nie obiecuj sobie jednak za wiele.
U mnie działa poprawnie, ale, jak już wiem, nie u każdego.[/quote]
Super. Gdybym tylko wiedział gdzie w necie leży ów fork......

Offline

 

#31  2011-03-29 23:04:24

  icek - Użytkownik

icek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-06

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=warped]Super. Gdybym tylko wiedział gdzie w necie leży ów fork......[/quote]
wystarczy popatrzeć na źródło epgdownloadera na githubie, tam jest lista forków

[url]https://github.com/wagabunda/EpgDownloader[/url]

Niestety prace na pluginem zostają wstrzymane do odwołania. Chodzi tylko o
plugin do C+, nie o epgdownloader. Źródła zostają dla chętnych.

Offline

 

#32  2011-03-30 22:15:52

  warped - Użytkownik

warped
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-29

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=icek][quote=warped]Super. Gdybym tylko wiedział gdzie w necie leży ów fork......[/quote]
wystarczy popatrzeć na źródło epgdownloadera na githubie, tam jest lista forków

[url]https://github.com/wagabunda/EpgDownloader[/url]

Niestety prace na pluginem zostają wstrzymane do odwołania. Chodzi tylko o
plugin do C+, nie o epgdownloader. Źródła zostają dla chętnych.[/quote]
Dzięki.

Doinstalowałem brakujące paczki perla.
Dostaję coś takiego:

Kod:

[MAIN] Reading config file
[MAIN] Reading available plugins
[PLUGINS] Found plugins: TelemanPl, xmltv, Cyfra, EuroTV, TvMovieDe, WP, MiGuiaTV, vdr, Interia, UPC
[MAIN] Reading channels
[MAIN] Running plugins...
 <Cyfra> Downloading schedule for 2011-03-29 Invalid offset: 
[root@mythtv wagabunda-EpgDownloader-5365a02]#

Czy w/w problem może wynikać z starszych wersji modułów perla ?
Mój serwer stoi na ArchLinux. Ostatnia aktualizacja systemu była około 6 mies. temu....

BTW: Czy planujesz jakiekolwiek prace dt. patcha EIT.pl ?
Chodzi świetnie na 0.24 git2011027. Jedyne co mnie zastanawia to obserwacja sporadycznie pojawiających się wpisów w backend log dt. nieaktualnej PAT na niektórych multiplexach.
Mam wyraźne wrażenie iż problem jest skorelowany z nałożeniem patcha bowiem przed nałożeniem patch'a od roku nie widziałem ani jednego tego typu błędu.....

Zdrówki

Offline

 

#33  2011-03-31 14:22:15

  icek - Użytkownik

icek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-06

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=warped]BTW: Czy planujesz jakiekolwiek prace dt. patcha EIT.pl ?[/quote]
Nie mam teraz MythTV. Nie wiem, czy jeszcze będę miał. Szanse są więc niewielkie.

Ostatnio edytowany przez icek (2011-03-31 19:45:36)

Offline

 

#34  2011-04-01 11:22:59

  icek - Użytkownik

icek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-06

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=warped]Czy w/w problem może wynikać z starszych wersji modułów perla ?[/quote]
Ja już co prawda nie mam MythTV, ale mam jedno pod opieką i tam
wypróbowałem plugin. Okazało się, że podczas wgrywania na gita
nie zaktualizowałem wszystkich plików. Poza tym znalazłem jeszcze
klika błędów. Przed chwilą sprawdzałem wersję ściągniętą z gita
i działa, co prawda z moim configiem, ale to akurat nie ma znaczenia.

Przy okazji ciekawostka. Godziny programów ze strony cyfry są
w GMT, więc przy ostatniej zmieni czasu nie miałem problemów
z programem.

W MythTV 0.23 są problemy ze strefa czasową i tam koniecznie
trzeba ustawić aktualna strefę (+0200) dla eksportu xml, jeżeli
godziny programów są przesunięte.

Ostatnio edytowany przez icek (2011-04-01 11:51:57)

Offline

 

#35  2011-04-01 18:25:18

  warped - Użytkownik

warped
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-29

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=icek]Ja już co prawda nie mam MythTV, ale mam jedno pod opieką i tam
wypróbowałem plugin. Okazało się, że podczas wgrywania na gita
nie zaktualizowałem wszystkich plików. Poza tym znalazłem jeszcze
klika błędów. Przed chwilą sprawdzałem wersję ściągniętą z gita
i działa, co prawda z moim configiem, ale to akurat nie ma znaczenia.[/quote]
Chodzi rewelacyjnie.
Jesteś wielki !

Hmm - znów mam dylemat: powrócić do EPGdownloadera czy pozostać z EIT.....

Zdrówki

BTW: Szkoda że porzuciłeś Myth. Mimo sporych wymagań co od maintenance i niełatwego konfigurowania naprawdę lubię ten soft....

EDIT 3/04:

Hmm - chyba nieco przechwaliłem....
W plikach które generuje wersja z 1/04 pole <desc> zawiera info o kategorii. Opisy programów natomiast nie są w ogóle dostępne.

Ostatnio edytowany przez warped (2011-04-03 22:04:23)

Offline

 

#36  2011-04-05 01:25:36

  voyo - Użytkownik

voyo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-12-11

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

dzięki Icek, teraz mi działa.
Szkoda ze porzucasz mythtv... można wiedzieć czego bedziesz używał w domu teraz? No chyba ze wogóle rezygnujesz z ogladania TV? ;)

Warped - w jednym z postów wczesniej Icek opisał dlaczego nie ma opisów.

Offline

 

#37  2011-04-05 17:20:31

  icek - Użytkownik

icek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-06

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=voyo]Szkoda ze porzucasz mythtv... można wiedzieć czego bedziesz używał w domu teraz? No chyba ze wogóle rezygnujesz z ogladania TV? ;)[/quote]
Teraz używam tunera z nagrywaniem od operatora. MythTV lub coś
podobnego jeszcze wróci, ale za jakiś czas.

Offline

 

#38  2011-04-11 10:15:45

  warped - Użytkownik

warped
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-29

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=voyo]Szkoda ze porzucasz mythtv... można wiedzieć czego bedziesz używał w domu teraz? No chyba ze wogóle rezygnujesz z ogladania TV? ;)

Warped - w jednym z postów wczesniej Icek opisał dlaczego nie ma opisów.[/quote]
@voyo

Dzięki za świetną robotę z http://code.mythtv.org/trac/attachment/ticket/9480/eit_pl.110307.diff
Mam pytanie: czy zdarza Ci się że niektóre pozycje w EPG mają błędne polskie znaki ?
U mnie ten efekt występuję sporadycznie - raz na 1-3 dni w pojedynczych programach. Czy może to być związane z wykorzystaniem przez łatkę bit15 w service_id ?

Chętnie bym wymienił nieco doświadczeń dt. MythTV i vdr-s**c-ng (domyślam się że także korzystasz z tego emulatora).

Czy korzystasz z EIT Active Scan ?
Jam mam niestety z EIT ActiveScan regularne deadlock'i w BE.
Myślę że to kolejna z wielu manifestacja problemu synchronizacji wątków w BE (problem b.podobny do http://code.mythtv.org/trac/ticket/9583)
Ciekaw jestem jak bardzo problem jest poprawiony w gałęzi mythtv-rec Daniela.

Zdrówki

Offline

 

#39  2011-04-11 14:43:56

  voyo - Użytkownik

voyo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-12-11

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

@warped  -
nie korzystam obecnie z EIT, ale z tym patchem nie natknałem się na błędnie zakodowane znaki.
Miałem problemy ogolne, polegające na tym że dla niektórych kanałów nie zaciągał danych EPG wogóle (a były to kanały gdzie napewno te dane są), mimo włączenie Active scan, i oczywiście włączenie EIT dla tego kanału.
Sądze że to przez taką sobie implementacje tego mechanizmu, gdzie skan EIT następował w "wolnej chwili" , która to nie wiadomo jak jest zdefiniowana :P
Być może skłąda się też na to sposób w jaki używam mytha -  server jest włączany jak oglądamy coś, nie działa 24h, być może to te deadloki, nie wiem.
Koniec końców nie byłem nigdy do końca zadowolony z EIT, mam to jako zapasowe rozwiązanie tylko.

Doświadczeniami chętnie się powymieniam, przejżyj najpierw stare wątki na forum, troche ciekawostek juz chyba było.

Offline

 

#40  2011-04-11 15:26:10

  warped - Użytkownik

warped
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-29

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=voyo]@warped  -
nie korzystam obecnie z EIT, ale z tym patchem nie natknałem się na błędnie zakodowane znaki.
Miałem problemy ogolne, polegające na tym że dla niektórych kanałów nie zaciągał danych EPG wogóle (a były to kanały gdzie napewno te dane są), mimo włączenie Active scan, i oczywiście włączenie EIT dla tego kanału.
Sądze że to przez taką sobie implementacje tego mechanizmu, gdzie skan EIT następował w "wolnej chwili" , która to nie wiadomo jak jest zdefiniowana :P[/quote]
Hmm. Mom zdaniem scanner Active EIT wznawia pracę dla danego tunera po odliczeniu czasu EITidle (domyślnie 60s) od momentu gdy tuner jest idle (tzn żaden z virt. tunerów nie jest zajęty). Skaner wstraja się na dany multipleks i pozostaje tam przez EITtimeout (domyślnie 15min). Ponieważ obecnie stoję na Passive - mogę poobserwować nieco heurystykę EIT. N.p - dla Cyfry jedynie wybrane multipleksy oferują w miarę częste aktualizacje EIT. Widzę że AXN, Discovery mają masowe aktualizacje EITcache (średnio co kilka h). Dla odmiany mplex z TVP HD przez całą niedzielę nie dodał żadnych aktualizacji. Oznacza to iż nawet Active scan - przy braku dostępu do pewnych mpleksów - nie będzie w stanie rozsądnie uaktualniać EIT.     

[quote=voyo]Być może skłąda się też na to sposób w jaki używam mytha -  server jest włączany jak oglądamy coś, nie działa 24h, być może to te deadloki, nie wiem.[/quote]
Jasne. Rozumem. Ja jakiś czas temu postawiłem BE + 3 diskless FE. W naszym domu jest to jedyny i domyślny sposób dla wszystkich domowników na LiveTV, nagrania, filmy, muzę, pogodę, Internet i telefonię. Koncept dość atrakcyjny gdy FE to jakiś ładnie opakowany ION....

[quote=voyo]Koniec końców nie byłem nigdy do końca zadowolony z EIT, mam to jako zapasowe rozwiązanie tylko.[/quote]
To prawda. Przed 2-gą połową marca było cacy ze stroną cyfry + EPGdownloader. Teraz niestety chyba już nie :-(
Cała ta sytuacja była nieco frustrująca bowiem pokazała mi iż brak Interneru ew. nieprzewidziane zmiany w Internecie mogą spowodować poważne problemy z TV dla domowników. Jak się pewnie domyślasz - PRAWDZIWE PROBLEMY zaczynają się gdy żona nie ma swojego serialu....
WAF jest kluczowy dla inwestycji.....
EIT pozwala w tym kontekście na kompletną niezależność domowych multimediów od - w zasadzie - niezwiązanego medium jakim jest Internet.     

[quote=voyo]Doświadczeniami chętnie się powymieniam, przejżyj najpierw stare wątki na forum, troche ciekawostek juz chyba było.[/quote]
No właśnie. To z czym nie mogę sobie poradzić to niezawodny multirecord. Obecnie mam 1xDVB-T + 2xDVB-S2 - każda po 4 virtualne tunery.
Wierz mi - domownicy potrafią czasem zaschedulować 6-8 jednoczesnych nagrywań. Ponadto nasz domowy styl to budowa własnej ramówki TV (via dość dużo dość wyrafinowanych reguł sql). Efekt jest taki że codzienne mam 20-30 nagrywań. Multirecord jest tu kluczowy. Problem jaki mam to sporadyczne "stream handler died" w sytuacjach gdy odpalam LiveTV na tunerze który już nagrywa 1 lub więcej streamów z danego mpleksa. Dłubiąc w s**c-ng zminimalizowałem problem - ale nie do końca. Ludzie z innych forów mówią iż problem jest w mythtv i prawdopodobnie dotyczy synchronizacji siparsera w myth z filtrami w s**c-ng. Jest na to ponoć łatka - ale bazuje na kodzie z 0.21 i DVB-API < 3.... (niezgodnym z obecnym v5). Jej implementacja w 0.24 wymagała by modyfikacji w DVB-API - ja zaś jestem za słaby w C aby to zrobić samemu.....

zdrówki

Offline

 

#41  2011-09-12 20:42:07

  whoispeter - Użytkownik

whoispeter
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-28

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich.

Korzystając z niniejszego wątku udało mi się uruchomić EpgDownloadera - za co dziękuję - mam jednak pewien problem: Po zaimplementowaniu wynikowego pliku xmltv.xml przez mythfilldatabase opisy i tytuły w przewodniku urywają się na polskich znakach. W przypadku WP i Interii na dowolnym znaku, w przypadku TelemanPl zazwyczaj na literze "ó"
Po wyedytowaniu pliku xmltv.xml widzę, że znaki te również nie są wyświetlane poprawnie tylko opisane są kodem np. [i]NajsÅ‚ynniejsze na Å›wiecie[/i] - to z WP.
Dzieje się tak w przypadku każdej z testowanych przeze mnie wtyczek (WP, Interia i TelemanPl choć w przypwadku tego ostatniego kody są inne).
Korzystam z MythTV 0.23 z Mythbuntu.
Przypuszczam, że przyczyna może być prozaiczna ale walczę z tym już trzy dni i krew mnie zalewa. Zmieniłem nawet kodowanie znaków w systemie na ISO 8859-2 oczywiście bezskutecznie.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Offline

 

#42  2011-09-12 20:44:33

  ArnVaker - Kapelusznik

ArnVaker
Kapelusznik
Skąd: Midgard
Zarejestrowany: 2009-05-06

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

OT:
[quote=whoispeter]Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich.[/quote]
Już pisałeś wcześniej w innym wątku. :)


[img]http://svn.debianart.org/themes/generic/spinner/spinner48px-moreblue.png[/img]

Offline

 

#43  2011-09-12 21:16:24

  whoispeter - Użytkownik

whoispeter
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-28

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=ArnVaker]OT:
[quote=whoispeter]Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich.[/quote]
Już pisałeś wcześniej w innym wątku. :)[/quote]
No tak, racja. Ale to było przeszło rok temu - mogłem nie pamiętać. Poza tym wtedy się nie przywitałem ;)

Offline

 

#44  2011-09-12 21:53:08

  warped - Użytkownik

warped
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-29

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=whoispeter]Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich.

Korzystając z niniejszego wątku udało mi się uruchomić EpgDownloadera - za co dziękuję - mam jednak pewien problem: Po zaimplementowaniu wynikowego pliku xmltv.xml przez mythfilldatabase opisy i tytuły w przewodniku urywają się na polskich znakach. W przypadku WP i Interii na dowolnym znaku, w przypadku TelemanPl zazwyczaj na literze "ó"
Po wyedytowaniu pliku xmltv.xml widzę, że znaki te również nie są wyświetlane poprawnie tylko opisane są kodem np. [i]NajsÅ‚ynniejsze na Å›wiecie[/i] - to z WP.
Dzieje się tak w przypadku każdej z testowanych przeze mnie wtyczek (WP, Interia i TelemanPl choć w przypwadku tego ostatniego kody są inne).
Korzystam z MythTV 0.23 z Mythbuntu.
Przypuszczam, że przyczyna może być prozaiczna ale walczę z tym już trzy dni i krew mnie zalewa. Zmieniłem nawet kodowanie znaków w systemie na ISO 8859-2 oczywiście bezskutecznie.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.[/quote]
Bardzo Cię namawiam do wystartowania z MythTV od wersji conajmniej 0.24.1.
0.24.1 a w szczególności Master mają tyle ulepszeń i poprawek iż wylistowanie ich w odniesieniu do 0.23 przekracza czas jaki tu mamy i zdrowy rozsądek.
Szkoda Twojego czasu na 0.23...
pzdr

Ostatnio edytowany przez warped (2011-09-12 21:57:59)

Offline

 

#45  2011-09-19 10:14:27

  whoispeter - Użytkownik

whoispeter
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-28

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=warped]Bardzo Cię namawiam do wystartowania z MythTV od wersji conajmniej 0.24.1.[/quote]
OK namówiłeś mnie - z braku czasu trochę to trwało ale jestem już szczęśliwym użytkownikiem wersji 0.24.1. Fajna jest :)
Jednakowoż przewodnik (ściągany z satelity) nadal wyświetla dziwactwa zamiast polskich znaków. Przyznam, ze jestem już trochę pogubiony w tych gałęziach i poprawkach - czy mogę mieć nadzieję, że wyświetlanie polskich znaków jest w wersji 0.24 poprawione, a nie wyświetla ich prawidłowo bo np. dotyczy tylko nowo zassanych danych (czyli po programie na dalszą przyszłość niż najbliższe 7dni)? Czy nie jest i muszę sobie poprawkę doinstalować?

Offline

 

#46  2011-09-19 18:58:10

  warped - Użytkownik

warped
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-29

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

[quote=whoispeter][quote=warped]Bardzo Cię namawiam do wystartowania z MythTV od wersji conajmniej 0.24.1.[/quote]
OK namówiłeś mnie - z braku czasu trochę to trwało ale jestem już szczęśliwym użytkownikiem wersji 0.24.1. Fajna jest :)
Jednakowoż przewodnik (ściągany z satelity) nadal wyświetla dziwactwa zamiast polskich znaków. Przyznam, ze jestem już trochę pogubiony w tych gałęziach i poprawkach - czy mogę mieć nadzieję, że wyświetlanie polskich znaków jest w wersji 0.24 poprawione, a nie wyświetla ich prawidłowo bo np. dotyczy tylko nowo zassanych danych (czyli po programie na dalszą przyszłość niż najbliższe 7dni)? Czy nie jest i muszę sobie poprawkę doinstalować?[/quote]
Witaj,

Niestety do wszystkich wersji Myth dla poprawnych polskich znaków niezbędna jest łatka.[url]http://code.mythtv.org/trac/ticket/9480[/url].
Polecam aktualną wersję master. Mimo iż jest w fazie rozwoju - jej stabilność przewyższa 0.24.x.
Aktualna wersja jest pierwszą na której jestem w stanie nagrać 1000 nagrań, wiele w trybie multirecord - bez zawieszania się serwera BE, re-connect MySQL, itp.
pzdr

Offline

 

#47  2011-09-19 21:56:41

  whoispeter - Użytkownik

whoispeter
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-28

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

Ło masz.. zdeptałeś kiełkującą nadzieję ;)
Oczywiście podejdę do tematu chwilą wolnego czasu, czyli prawdopodobnie w weekend. Tylko... Obym się mylił ale coś mi tu pachnie kompilacją.
Dzięki serdeczne. Pozdrawiam

Offline

 

#48  2011-11-23 18:37:03

  bigtarget - Nowy użytkownik

bigtarget
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2011-01-14

Re: MythTV - polskie znaki w EPG - poprawka do programu

Witam wszystkich.

Ja sie przerzucilem na tvheadend i XBMC. Napisałem tez proste instrukcje na [url]http://linux.mjnet.eu[/url] jesli ktos ma ochote to zapraszam. TvheadEnd ma wbudowane CWC do dekodowania, wiec nie tzreba sie bawic w zadne pluginy.

POlskie znaki tez sa obslugiwane, ale trzeba skompilowac moja wersje.

Pozdraiwam

Ostatnio edytowany przez bigtarget (2011-12-30 13:26:32)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)

[ Generated in 0.022 seconds, 9 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00014 SET CHARSET latin2
0.00005 SET NAMES latin2
0.00158 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='3.15.229.113' WHERE u.id=1
0.00272 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '3.15.229.113', 1714855292)
0.00044 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1714854992
0.00199 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=13057 AND t.moved_to IS NULL
0.00033 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.01067 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=13057 ORDER BY p.id LIMIT 25,25
0.00109 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=13057
Total query time: 0.01901 s