Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2013-05-12 11:20:52

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Usuwanie Gnome calkowicie

Posiadam Gnome core = xcfe i jakies inne srodowiska. Calosc zainstalowana domyslnie w Kali premium opartym na debianie

Usunalem gnome-core ale dalej moge zalogować się do gnome.

Chce to wywalic pod... Ale zostawić network-manager i to co mi jest do niego potrzebne by mi dzialal wykrywal wifi itd.


;]]]


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#2  2013-05-12 11:52:47

  mati75 - Psuj

mati75
Psuj
Skąd: default city
Zarejestrowany: 2010-03-14
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Pokaż:

Kod:

dpkg -l | grep gnome

[img]https://l0calh0st.pl/obrazki/userbar.png[/img]

Offline

 

#3  2013-05-12 12:47:57

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Kod:

root@kali:~# dpkg -l | grep gnome
ii  gir1.2-gnomebluetooth-1.0                         3.4.2-1                                    i386         Introspection data for GnomeBluetooth
ii  gkbd-capplet                                      3.4.0.2-1                                  i386         GNOME Panel applet for libgnomekbd
ii  gnome-accessibility-themes                        3.4.2-2.1                                  all          Accessibility themes for the GNOME desktop
ii  gnome-alsamixer                                   0.9.7~cvs.20060916.ds.1-3                  i386         ALSA sound mixer for GNOME
ii  gnome-applets                                     3.4.1-3                                    i386         Various applets for the GNOME panel - binary files
ii  gnome-applets-data                                3.4.1-3                                    all          Various applets for the GNOME panel - data files
ii  gnome-bluetooth                                   3.4.2-1                                    i386         GNOME Bluetooth tools
ii  gnome-brave-icon-theme                            5.5.1-1                                    all          blue variation of the GNOME-Colors icon theme
ii  gnome-colors-common                               5.5.1-1                                    all          common icons for all GNOME-Colors icon themes
ii  gnome-contacts                                    3.4.1-1+b1                                 i386         Contacts manager for GNOME
ii  gnome-control-center                              1:3.4.3.1-2                                i386         utilities to configure the GNOME desktop
ii  gnome-control-center-data                         1:3.4.3.1-2                                all          configuration applets for GNOME - data files
ii  gnome-desktop3-data                               3.4.2-1                                    all          Common files for GNOME desktop apps
rc  gnome-dictionary                                  3.4.0-2                                    i386         GNOME dictionary application
rc  gnome-disk-utility                                3.0.2-3                                    i386         manage and configure disk drives and media
ii  gnome-icon-theme                                  3.4.0-2                                    all          GNOME Desktop icon theme
ii  gnome-icon-theme-symbolic                         3.4.0-2                                    all          GNOME desktop icon theme (symbolic icons)
ii  gnome-js-common                                   0.1.2-1                                    all          Common modules for GNOME JavaScript interpreters
ii  gnome-keyring                                     3.4.1-5                                    i386         GNOME keyring services (daemon and tools)
ii  gnome-media                                       3.4.0-1                                    i386         GNOME media utilities
ii  gnome-menus                                       3.4.2-5                                    i386         GNOME implementation of the freedesktop menu specification
ii  gnome-mime-data                                   2.18.0-1                                   all          base MIME and Application database for GNOME.
ii  gnome-online-accounts                             3.4.2-2                                    i386         GNOME Online Accounts
ii  gnome-panel                                       3.4.2.1-4                                  i386         launcher and docking facility for GNOME
ii  gnome-panel-data                                  3.4.2.1-4                                  all          common files for the GNOME Panel
ii  gnome-power-manager                               3.4.0-2                                    i386         power management tool for the GNOME desktop
ii  gnome-screensaver                                 3.4.1-1kali0                               i386         GNOME screen saver and locker
ii  gnome-session                                     3.4.2.1-4                                  all          GNOME Session Manager - GNOME 3 session
ii  gnome-session-bin                                 3.4.2.1-4                                  i386         GNOME Session Manager - Minimal runtime
ii  gnome-session-common                              3.4.2.1-4                                  all          GNOME Session Manager - common files
ii  gnome-session-fallback                            3.4.2.1-4                                  all          GNOME Session Manager - GNOME fallback session
ii  gnome-settings-daemon                             3.4.2+git20121218.7c1322-3                 i386         daemon handling the GNOME session settings
ii  gnome-shell                                       3.4.2-7                                    i386         graphical shell for the GNOME desktop
ii  gnome-shell-common                                3.4.2-7                                    all          common files for the GNOME graphical shell
ii  gnome-shell-extensions                            3.4.0-2                                    all          Extensions to extend functionality of GNOME Shell
ii  gnome-system-monitor                              3.4.1-2+b1                                 i386         Process viewer and system resource monitor for GNOME
ii  gnome-terminal                                    3.4.1.1-2                                  i386         GNOME terminal emulator application
ii  gnome-terminal-data                               3.4.1.1-2                                  all          Data files for the GNOME terminal emulator
ii  gnome-themes-standard                             3.4.2-2.1                                  i386         Standard GNOME themes
ii  gnome-themes-standard-data                        3.4.2-2.1                                  all          Data files for GNOME standard themes
ii  gnome-user-guide                                  3.4.2-1+build1                             all          GNOME user's guide
ii  gnome-user-share                                  3.0.2-1                                    i386         User level public file sharing via WebDAV or ObexFTP
ii  libgnome-bluetooth10                              3.4.2-1                                    i386         GNOME Bluetooth tools - support library
ii  libgnome-desktop-3-2                              3.4.2-1                                    i386         Utility library for loading .desktop files - runtime files
ii  libgnome-keyring-common                           3.4.1-1                                    all          GNOME keyring services library - data files
ii  libgnome-keyring0:i386                            3.4.1-1                                    i386         GNOME keyring services library
ii  libgnome-media-profiles-3.0-0                     3.0.0-1                                    i386         GNOME Media Profiles library
ii  libgnome-menu-3-0                                 3.4.2-5                                    i386         GNOME implementation of the freedesktop menu specification
ii  libgnome2-0                                       2.32.1-2                                   i386         The GNOME library - runtime files
ii  libgnome2-common                                  2.32.1-2                                   all          The GNOME library - common files
ii  libgnomecanvas2-0                                 2.30.3-1.2                                 i386         powerful object-oriented display engine - runtime files
ii  libgnomecanvas2-common                            2.30.3-1.2                                 all          powerful object-oriented display engine - common files
ii  libgnomekbd-common                                3.4.0.2-1                                  all          GNOME library to manage keyboard configuration - common files
ii  libgnomekbd7                                      3.4.0.2-1                                  i386         GNOME library to manage keyboard configuration - shared library
ii  libgnomeui-0                                      2.24.5-2                                   i386         GNOME user interface library - runtime files
ii  libgnomeui-common                                 2.24.5-2                                   all          GNOME user interface library - common files
ii  libgnomevfs2-0                                    1:2.24.4-1                                 i386         GNOME Virtual File System (runtime libraries)
ii  libgnomevfs2-common                               1:2.24.4-1                                 all          GNOME Virtual File System (common files)
ii  libgnomevfs2-extra                                1:2.24.4-1                                 i386         GNOME Virtual File System (extra modules)
ii  libobasis4.0-gnome-integration                    4.0.3.3-3                                  i386         Gnome integration module for LibreOffice 4.0 .3.3
ii  libpam-gnome-keyring                              3.4.1-5                                    i386         PAM module to unlock the GNOME keyring upon login
ii  libsoup-gnome2.4-1:i386                           2.38.1-2                                   i386         HTTP library implementation in C -- GNOME support library
ii  network-manager-gnome                             0.9.4.1-5                                  i386         network management framework (GNOME frontend)
ii  policykit-1-gnome                                 0.105-2                                    i386         GNOME authentication agent for PolicyKit-1
ii  python-gnomekeyring                               2.32.0+dfsg-2+b1                           i386         Python bindings for the GNOME keyring library

Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#4  2013-05-12 12:58:19

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

@alexis011

Wywal te pakiety, [b]network-manager-gnome[b] sobie później doinstalujesz.

Offline

 

#5  2013-05-12 13:00:32

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

To ja wywale je oprócz network :D dam mu unmarkauto.

Bo taki problem ze ja mam neta obecnie tylko z wifi. Kabla do routera nie mam ;D WIec ryzykuje ze strace kontakt ze swiatem.
Ale w sumie zrobie aptitude download network-manager-gnome


Tylko tu pytanie czy przypadkiem xfce z czegos nie korzysta?


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#6  2013-05-12 13:19:22

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

[quote=PavloAkaLogan]@alexis011

Wywal te pakiety, [b]network-manager-gnome[b] sobie później doinstalujesz.[/quote]
Bardzo wygodnie potem zainstaluje bez połączenia z internetem…

Offline

 

#7  2013-05-12 13:26:38

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Nom ciekawe to było :P

Mam liste pakietow i teraz jak biore aptitude remove iwklejamtutaj  liste pakietow to tylko pierwszy mi bierze a reszte wcina ;( i musze kazdy pojedynczo


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#8  2013-05-12 13:29:19

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Co to znaczy „wcina”?
Pokaż jakiś wynik.

Offline

 

#9  2013-05-12 13:32:28

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

[quote=yossarian]Co to znaczy „wcina”?
Pokaż jakiś wynik.[/quote]
Już tłumacze . Zrobilem tak skopiowałem wynik wrzucilem do programu edytujacego i kolumnowo usunalem te wszystkie dodatki opisujace do zapytania grep cos tam :P

No ale sie okazalo ze moglem usunac znaki enter przez to konsola mi przeskakiwala po poerwszym enterze i wykonywala tylko pierwsze zapytanie :P

Teraz polecialem na samych spacjach i ok.


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#10  2013-05-12 13:36:06

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Zawsze można tak:

Kod:

aptitude purge gnome~i ~sgnome~i

W twoim przypadku dajesz „n”, żeby ci nie wywaliło NM, ale wtedy masz bardziej strawną listę do skopiowania.

Offline

 

#11  2013-05-12 13:50:43

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

aby to piorun trafil

Dalem nawet tym chromium nizej unmarkauto i dalej to samo

Kod:

root@kali:~# aptitude remove gir1.2-gnomebluetooth-1.0 gkbd-capplet gnome-accessibility-themes gnome-alsamixer gnome-applets gnome-applets-data gnome-bluetooth gnome-brave-icon-theme gnome-colors-common gnome-contacts gnome-control-center gnome-control-center-data gnome-desktop3-data gnome-dictionary gnome-disk-utility gnome-icon-theme gnome-icon-theme-symbolic gnome-js-common gnome-keyring gnome-media gnome-menus gnome-mime-data gnome-online-accounts gnome-panel gnome-panel-data gnome-power-manager gnome-screensaver gnome-session gnome-session-bin gnome-session-common gnome-session-fallback gnome-settings-daemon gnome-shell gnome-shell-common gnome-shell-extensions gnome-system-monitor gnome-terminal gnome-terminal-data gnome-themes-standard gnome-themes-standard-data gnome-user-guide gnome-user-share libgnome-bluetooth10 libgnome-desktop-3-2 libgnome-keyring-common libgnome-keyring0:i386 libgnome-media-profiles-3.0-0 libgnome-menu-3-0 libgnome2-0 libgnome2-common libgnomecanvas2-0 libgnomecanvas2-common libgnomekbd-common libgnomekbd7 libgnomeui-0 libgnomeui-common libgnomevfs2-0 libgnomevfs2-common libgnomevfs2-extra libobasis4.0-gnome-integration libpam-gnome-keyring libsoup-gnome2.4-1:i386 network-manager-gnome policykit-1-gnome python-gnomekeyring 
Następujące pakiety zostaną USUNIĘTE:        
  gnome-alsamixer gnome-brave-icon-theme gnome-colors-common gnome-contacts gnome-control-center 
  gnome-control-center-data gnome-desktop3-data gnome-icon-theme gnome-icon-theme-symbolic gnome-js-common gnome-keyring 
  gnome-media gnome-menus gnome-mime-data gnome-online-accounts gnome-panel gnome-panel-data gnome-power-manager 
  gnome-screensaver gnome-session-bin gnome-session-common gnome-session-fallback gnome-settings-daemon 
  gnome-shell-common gnome-system-monitor gnome-terminal gnome-terminal-data gnome-themes-standard-data gnome-user-guide 
  libgnome-bluetooth10 libgnome-desktop-3-2 libgnome-keyring-common libgnome-keyring0 libgnome-media-profiles-3.0-0 
  libgnome-menu-3-0 libgnome2-0 libgnome2-common libgnomecanvas2-0 libgnomecanvas2-common libgnomekbd-common 
  libgnomekbd7 libgnomeui-0 libgnomeui-common libgnomevfs2-0 libgnomevfs2-common libgnomevfs2-extra 
  libobasis4.0-gnome-integration libpam-gnome-keyring libsoup-gnome2.4-1 mobile-broadband-provider-info{u} 
  network-manager-gnome policykit-1-gnome python-gnomekeyring 
0 pakietów aktualizowanych, 0 instalowanych, 53 do usunięcia i 671 nieaktualizowanych.
Do pobrania 0 B archiwów. Zwolnione po rozpakowaniu: 181 MB.
Następujące pakiety mają niespełnione zależności:
 librest-extras-0.7-0 : Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 metacity : Wymaga: gnome-icon-theme ale nie ma być instalowany.
 libnm-gtk0 : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 3.2.2-2~) ale nie ma być instalowany.
 tracker-gui : Wymaga: gnome-icon-theme ale nie ma być instalowany.
 gir1.2-soup-2.4 : Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 gir1.2-gkbd-3.0 : Wymaga: libgnomekbd7 (>= 3.0.0.1) ale nie ma być instalowany.
 gvfs-libs : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.20.3) ale nie ma być instalowany.
 libbonoboui2-0 : Wymaga: libgnome2-0 (>= 2.17.3) ale nie ma być instalowany.
                  Wymaga: libgnomecanvas2-0 (>= 2.11.1) ale nie ma być instalowany.
 librest-0.7-0 : Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 libtotem-plparser17 : Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 gstreamer0.10-plugins-good : Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 libseed-gtk3-0 : Wymaga: gnome-js-common ale nie ma być instalowany.
 libedataserverui-3.0-1 : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 3.2.2-2~) ale nie ma być instalowany.
 libgdata13 : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.20.3) ale nie ma być instalowany.
              Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.37.91) ale nie ma być instalowany.
 chromium : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.22.2) ale nie ma być instalowany.
 kali-defaults : Wymaga: gnome-brave-icon-theme ale nie ma być instalowany.
 libgdu0 : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.22.2) ale nie ma być instalowany.
 eog : Wymaga: libgnome-desktop-3-2 (>= 3.2.0) ale nie ma być instalowany.
       Wymaga: gnome-icon-theme (>= 2.19.1) ale nie ma być instalowany.
 gdm3 : Wymaga: gnome-session-bin (>= 3.4.2.1-4~) ale nie ma być instalowany.
        Wymaga: gnome-settings-daemon (>= 3.2) ale nie ma być instalowany.
        Wymaga: policykit-1-gnome ale nie ma być instalowany.
 evince : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.22.2) ale nie ma być instalowany.
          Wymaga: gnome-icon-theme (>= 2.17.1) ale nie ma być instalowany.
 libgoa-1.0-0 : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.22.2) ale nie ma być instalowany.
                Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 telepathy-mission-control-5 : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 3.2.2-2~) ale nie ma być instalowany.
 gtkvncviewer : Wymaga: python-gnomekeyring ale nie ma być instalowany.
                Wymaga: gnome-keyring ale nie ma być instalowany.
 gir1.2-gmenu-3.0 : Wymaga: libgnome-menu-3-0 (>= 3.4.2-3~) ale nie ma być instalowany.
 gksu : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.20.3) ale nie ma być instalowany.
 libgksu2-0 : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.20.3) ale nie ma być instalowany.
 libgweather-3-0 : Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 brasero : Wymaga: gnome-icon-theme ale nie ma być instalowany.
 gvfs-backends : Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 libsocialweb0 : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.22.2) ale nie ma być instalowany.
                 Wymaga: libsoup-gnome2.4-1 (>= 2.27.4) ale nie ma być instalowany.
 gambas3-gb-desktop : Wymaga: libgnome-keyring0 (>= 2.20.3) ale nie ma być instalowany.
otwarte: 59; zamknięte: 337; odroczone: 18; konflikty: 20                                                                  .Następujące działania rozwiążą problemy z zależnościami:

      Usunięcie następujących pakietów:                                              
1)      alacarte                                                                     
2)      brasero                                                                      
3)      chromium                                                                     
4)      chromium-browser                                                             
5)      chromium-l10n                                                                
6)      eog                                                                          
7)      evince                                                                       
8)      evolution-data-server                                                        
9)      gambas3-gb-desktop                                                           
10)     gdm3                                                                         
11)     gedit                                                                        
12)     gir1.2-gkbd-3.0                                                              
13)     gir1.2-gmenu-3.0                                                             
14)     gir1.2-peas-1.0                                                              
15)     gir1.2-soup-2.4                                                              
16)     gir1.2-webkit-1.0                                                            
17)     gksu                                                                         
18)     gstreamer0.10-plugins-good                                                   
19)     gtkvncviewer                                                                 
20)     gvfs                                                                         
21)     gvfs-backends                                                                
22)     gvfs-daemons                                                                 
23)     gvfs-fuse                                                                    
24)     gvfs-libs                                                                    
25)     kali-defaults                                                                
26)     libbonoboui2-0                                                               
27)     libbrasero-media3-1                                                          
28)     libcheese-gtk21                                                              
29)     libcheese3                                                                   
30)     libedata-book-1.2-13                                                         
31)     libedataserverui-3.0-1                                                       
32)     libfarstream-0.1-0                                                           
33)     libfolks-eds25                                                               
34)     libgdata13                                                                   
35)     libgdu0                                                                      
36)     libgksu2-0                                                                   
37)     libgoa-1.0-0                                                                 
38)     libgweather-3-0                                                              
39)     libnm-gtk0                                                                   
40)     libpeas-1.0-0                                                                
41)     libpurple-bin                                                                
42)     libpurple0                                                                   
43)     librest-0.7-0                                                                
44)     librest-extras-0.7-0                                                         
45)     libseed-gtk3-0                                                               
46)     libsocialweb-service                                                         
47)     libsocialweb0                                                                
48)     libsoup2.4-dev                                                               
49)     libtotem-plparser17                                                          
50)     libwebkit-dev                                                                
51)     libwebkitgtk-dev                                                             
52)     metacity                                                                     
53)     pidgin                                                                       
54)     pidgin-encryption                                                            
55)     pidgin-plugin-pack                                                           
56)     pidgin-sipe                                                                  
57)     pidgin-skype                                                                 
58)     psi-plus-plugin-psimedia                                                     
59)     telepathy-haze                                                               
60)     telepathy-mission-control-5                                                  
61)     tracker-extract                                                              
62)     tracker-gui                                                                  
63)     tracker-miner-fs                                                             
64)     vega                                                                         
65)     wpscrackgui                                                                  

      Pozostawienie następujących problemów z zależnościami:                         
66)     alacarte poleca gnome-panel                                                  
67)     libbrasero-media3-1 poleca gnome-icon-theme                                  
68)     libbrasero-media3-1 poleca gstreamer0.10-plugins-good                        
69)     chromium-inspector poleca chromium (>= 10)                                   
70)     libfolks25 poleca libfolks-eds25                                             
71)     gdm3 poleca gnome-icon-theme                                                 
72)     gdm3 poleca gnome-icon-theme-symbolic                                        
73)     gedit-common poleca gedit                                                    
74)     gksu poleca gnome-keyring                                                    
75)     guymager poleca gksu                                                         
76)     gvfs-backends poleca gnome-keyring                                           
77)     gvfs-common poleca gvfs                                                      
78)     gvfs-daemons poleca policykit-1-gnome                                        
79)     lxlauncher poleca gnome-icon-theme                                           
80)     mousetweaks poleca gnome-control-center                                      
81)     pcmanfm poleca gvfs-backends                                                 
82)     pcmanfm poleca gvfs-fuse                                                     
83)     libmission-control-plugins0 poleca telepathy-mission-control-5 (= 1:5.12.3-1)
84)     thunar poleca gvfs                                                           
85)     tracker poleca tracker-gui                                                   
86)     tracker poleca tracker-miner-fs                                              
87)     libwebkitgtk-1.0-0 poleca gstreamer0.10-plugins-good                         
88)     libwebkitgtk-3.0-0 poleca gstreamer0.10-plugins-good                         
89)     yelp poleca gnome-user-guide                                                 
90)     zenmap poleca gksu                                                           
91)     ettercap-graphical poleca gksu                                               
92)     pidgin poleca gstreamer0.10-plugins-good                                     
93)     openjdk-7-jre poleca libgnome2-0                                             
94)     openjdk-7-jre poleca libgnomevfs2-0                                          
95)     libsocialweb-client2 poleca libsocialweb0  Zaakceptować rozwiązanie? [Y/n/q/?] q
Porzucono próby rozwiązania problemów z zależnościami.
Przerwane.

Kod:


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#12  2013-05-12 14:27:45

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Nie czytasz komunikatów.
Chromium wylatuje bo jego zależności lecą. 

Zacznij od wyłączenia pakietów polecanych.

Offline

 

#13  2013-05-12 15:00:44

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Zdenerwowalem sie i wywalilem wszystko co mialo wywalic. A teraz co potrzebne zainstaluje.


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#14  2013-05-12 15:26:22

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

[quote=alexis011]Zdenerwowalem sie i wywalilem wszystko co mialo wywalic. A teraz co potrzebne zainstaluje.[/quote]
Tak też można ;)

Offline

 

#15  2013-05-12 15:38:21

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Po prostu twórcy Polskiej Kali chyba mineli się z powołaniem.
Skoro to program do testow penetracyjnych to powinien byc oparty o np xfce badz fluxbox
A nie wepchali gnome i inne srodowiska
Do tego zapchane aplikacjami ktore nie sa potrzebne. Po cholere z 3 programy pocztowe :O

Gdybym tylko wiedzial jak programy oryginalnego kali dodac do debiana bez meki z konfiguracja to rzucil bym to w cholere.


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#16  2013-05-12 16:28:09

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

A co to za programy takie ważne ma to kali cośtam?
Bo wygląda na to, że nic niezwykłego to kali nie ma, w dodatku bazuje chyba na Backtracku.
Debian natomiast z oprogramowania ma wszystko, co trzeba, natomiast nie ma łatek do wstrzykiwania pakietów na sterownikach wifi, jak jajo z Backtracka.

Ale jak ktoś się chce bawić w hakera, to niech się lepiej nauczy kompilować jajka i dorzucać łatki do sterowników.
Nie święci garnki lepią. :D

W dodatku, jak ktoś się pakuje w metapakiety, to sam jest sobie winien.

Pozdro

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2013-05-12 16:33:27)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#17  2013-05-12 17:14:00

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

[quote=Jacekalex]A co to za programy takie ważne ma to kali cośtam?
Bo wygląda na to, że nic niezwykłego to kali nie ma, w dodatku bazuje chyba na Backtracku.
Debian natomiast z oprogramowania ma wszystko, co trzeba, natomiast nie ma łatek do wstrzykiwania pakietów na sterownikach wifi, jak jajo z Backtracka.

Ale jak ktoś się chce bawić w hakera, to niech się lepiej nauczy kompilować jajka i dorzucać łatki do sterowników.
Nie święci garnki lepią. :D

W dodatku, jak ktoś się pakuje w metapakiety, to sam jest sobie winien.

Pozdro[/quote]
No tak aczkolwiek wiesz mnie z tego wszystkiego interesuje tylko aplikacje do testow penetracyjnych. Nie chce mi sie wgrywac ich do debiana bo za duzo roboty. Ten system prawie niczym sie nie rozni od debiana ale nie nawidze jak ktos robi dystrybucje i pakuje tyle syfu ze sie powiesic mozna.

I tak ten temat jeszcze nie do zamkniecia bo wiem ze przygód ciąg dalszy.

Ostatnio edytowany przez alexis011 (2013-05-12 17:14:28)


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#18  2013-05-12 17:21:53

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Do testów penetracyjnych?
Bierz Backtracka albo Pentoo, to najlepsze projekty w tej lidze.
Backtrack istnieje jako LiveCD, bazuje na Ubuntu,
Pentoo bazuje na Gentoo, istnieje jako LiveCD, ale można też instalować na dysku, po prostu pakując zabawki Pentoo do zwykłego Gentusia z overlaya layman/pentoo.


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#19  2013-05-12 17:35:34

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

[quote=Jacekalex]Do testów penetracyjnych?
Bierz Backtracka albo Pentoo, to najlepsze projekty w tej lidze.
Backtrack istnieje jako LiveCD, bazuje na Ubuntu,[/quote]
Ten cały Kali Linux to nie następca Backtracka? ;)
http://www.kali.org/

Offline

 

#20  2013-05-12 17:48:44

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Dokładnie :)))

Bactrack dla mnie czyli programisty PHP to ciekawe narzędzie :) Nie raz wyszukalem nim błędy :)
Plus polskiej wersji Kali to spolszczenia . - zaś kupe niepotrzebnego badziewia ktore wlasnie odinstalowuje
Z resztą linux to system ktory potrafi dzialac latami nie jak windows. Wiec raz a dobrze to ogranie i moge wracac do pracy


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#21  2013-05-12 17:51:10

  bolos66 - Użytkownik

bolos66
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-02-22

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Że się wtrącę - Backtracka też można spokojnie zainstalować na dysku.

Różnica między BT a KL jest przeogromna - na dzisiaj KL to niechlujne, niedziałające w pełni wydanie, pełne śmieci i niekonsekwencji. Jedynym plusem na przyszłość jest polska wersja językowa, ale i to na niewiele się zda w operacjach, jakie ma się wykonywać w tej dystrybucji.

Mam świadomość, że KL stoi na Debianie, ale nigdy nie porównałbym go z pierwotnym systemem, który jest stabilny i przyjemny. A toto to pożal się Boże :(. Miałem kilka dni i wywaliłem, bo poblokowane, powiązane, pełno syfu za przeproszeniem.

Wszystko co potrzebne można dograć do Debiana, trzeba jedynie poszukać.

Offline

 

#22  2013-05-12 17:54:41

  alex011 - <?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>

alex011
<?php $a=Alex; echo "$a Królem"; ?>
Skąd: ../../../../../
Zarejestrowany: 2012-10-28
Serwis

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

No tak ale bactrack nie jest rozwijany z tego co wiem. Wiec jakos by bylo ciezko go zaaktualizowac


Mój blog: [url]http://linvestments.pl[/url]

Offline

 

#23  2013-05-12 17:58:52

  bolos66 - Użytkownik

bolos66
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-02-22

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

BT nie zaktualizujesz wprost, ale instalując na dysku jest to już możliwe. Do repozytoriów dopiszesz mu adresy Ubuntu i tyle. Szafa gra :) Nawet zrobisz sobisz sobie polską wersję BT.

Offline

 

#24  2013-05-12 18:02:55

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

Chyba i tak lepiej zainstalować normalny (bardziej przewidywalny) system i w nim sobie doinstalować odpowiednie narzędzia.

Offline

 

#25  2013-05-12 18:18:05

  bolos66 - Użytkownik

bolos66
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-02-22

Re: Usuwanie Gnome calkowicie

To może jest dobry pomysł na osobny wątek, by wyodrędnić z BT/KL  jego narzędzia, by je móc dograć do Debiana i mieć nad wszystkim kontrolę. (Dygresja: ale jak nad KL pieczę pełni ekipa z [i]bezpieka.org[/i] to wiadomo kto kontroluje - żart)

Swego czasu bawiłem się łamaniem sieci WiFi i wszystko, co było mi potrzebne znajdowało się w pakiecie Airkrack-ng. Twórcy KL skompilowali tylko to, co samodzielnie istnieje, od siebie dając jedynie nazwę dla dystrybucji.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)

[ Generated in 0.013 seconds, 10 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00012 SET CHARSET latin2
0.00004 SET NAMES latin2
0.00126 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='3.139.79.59' WHERE u.id=1
0.00070 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '3.139.79.59', 1714942318)
0.00063 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1714942018
0.00113 DELETE FROM punbb_online WHERE ident='18.118.45.162'
0.00087 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=23515 AND t.moved_to IS NULL
0.00011 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.00361 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=23515 ORDER BY p.id LIMIT 0,25
0.00116 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=23515
Total query time: 0.00963 s