Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#901  2015-11-23 18:40:33

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Ciekawostki

Pobaw się [b]nmap[/b]em albo [b]p0f[/b] to zobaczysz czasem zabawniejsze wyniki.


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#902  2015-11-23 18:55:42

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Ciekawostki

[quote=neo86]Wiesz traktuję to jako śmieszną ciekawostkę. Taka fajna zabawa bo mi to do niczego nie jest potrzebne. Przypadkiem trafiłem na tą stronę podczas poszukiwań informacji na temat radia kryształkowego. Tylko chodzi mi o to czy podaje tam sensowne informacje czy jakieś wyssane z palca. Czyżby część usług DUGa działało na Windowsie? Dlaczego podaje taki mix, że tu niby DUG na debianie stoi a usługa FTP na Windzie? :D[/quote]
neo, neo - przestań już bredzić.
Tak btw - Ty szukasz informacji o radiu krysztłkowym, a ja takie robiłem dla siebie i znajomych


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

#903  2015-11-26 22:48:37

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Ciekawostki

panowie natrafilem w sieci na informacje pliki (pdfy, filmy, nagrania audio) pochadzace prawdopodobnie bezposrednio od IS dostepne do sciagniecia chore rzeczy (nie wiem czy fotomontaż czy rzeczywiste nagrania z egzekucji itp) po rosyjsku glownie, nie chce propagowac tych tresci ale korci mnie ze by cos z tym zrobic hakerem nie jestem ale dziwi mnie ze takie rzeczy sa ogulnie dostepne na popularnych serwisach typu cloud, jak ktos jest zainteresowany albo ma jakis pomysl co z tym zrobic mage podeslac linki na priva, prosze tylko o jakies sesowne podejscie do sprawy.


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
http://przemyslawmamon.com/
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#904  2015-11-26 23:47:22

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Ciekawostki

[quote=pink]panowie natrafilem w sieci na informacje pliki (pdfy, filmy, nagrania audio) pochadzace prawdopodobnie bezposrednio od IS dostepne do sciagniecia chore rzeczy (nie wiem czy fotomontaż czy rzeczywiste nagrania z egzekucji itp) po rosyjsku glownie, nie chce propagowac tych tresci ale korci mnie ze by cos z tym zrobic hakerem nie jestem ale dziwi mnie ze takie rzeczy sa ogulnie dostepne na popularnych serwisach typu cloud, jak ktos jest zainteresowany albo ma jakis pomysl co z tym zrobic mage podeslac linki na priva, prosze tylko o jakies sesowne podejscie do sprawy.[/quote]
Dostałeś ode mnie odpowiedź w wiadomości prywatnej. Jeśli nie możesz zrobić czegoś w pewnych sprawach, to masz dwa wyjścia. Albo to olać, albo o tym mówić. Pierwsze jest dobre dla spokoju ducha, drugie nie. Ale mówiąc o czymś masz możliwość uświadomić społeczeństwo, zebrać grupę, coś zrobić.

Offline

 

#905  2015-11-27 01:01:34

  neo86 - Lubię marudzić

neo86
Lubię marudzić
Skąd: California
Zarejestrowany: 2014-06-29

Re: Ciekawostki

Pink wysłałem Ci na Priv także linki do takich treści. W sumie sami możecie sobie pooglądać wszystko jest dostępne na forum HCFor.pl a tam znajdziecie filmy, zdjęcia z egzekucji, dekapitacji (pozbawiania głów), zamachy, tortury itp. Wszystko co teraz na czasie z Syrią. Są tam też tematy dotyczące pozostałych wojen takich jak Irak, Afganistan, Czeczenia, Wietnam i czasy II i I W.Ś. Dla "psycholi" lubiących oglądać ciężkie przypadki medyczne (wypadki w pracy i w domu, mutacje, choroby...) też są. Warunek jeden! Minimum 18 lat ukończone i trzeba się tam zarejestrować bo bez konta niezbyt wiele pooglądasz. No i nie radzę oglądać tego forum pod Windowsem! Sporo syfu tam jest! Bezpiecznie się to ogląda jedynie pod linuksem bo pod Windowsem to wam antywirus nie nadąży i zwariuje ;)

W zasadzie dzięki temu forum to wiele się nauczyłem i świetne referaty/prace zaliczeniowe szykowałem w szkole medycznej na temat chorób i mutacji :D No i oczywiście filmiki z autopsji prosto z kostnicy to cudo na zajęcia z Anatomii i od razu lekcje były mniej nudne jak brałem netbooka na zajęcia i z forum puszczałem filmiki (aż pani prowadząca zajęcia zainteresowała się tym forum jako źródłem wiedzy medycznej). Świetne źródło wiedzy dla Słuchacza/Ucznia/Studenta Szkoły Policealnej/Akademii Medycznej. :)

Ostatnio edytowany przez neo86 (2015-11-27 01:15:32)

Offline

 

#906  2015-11-27 07:48:19

  Hepita - Użytkownik

Hepita
Użytkownik
Skąd: 127.0.0.1
Zarejestrowany: 2014-10-30

Re: Ciekawostki

http://niebezpiecznik.pl/post/siec-neuronowa-i-spacer-po-amsterdamie/


Arch Linux + KDE Plasma 5.12@Core i5 4460 + GTX 750 Ti + 4 GB RAM

Offline

 

#907  2015-11-27 10:22:01

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Ciekawostki

nie chodzi mi o propagowanie nienawiści i islamofobii w glebi ducha jestem pacyfista.


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
http://przemyslawmamon.com/
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#908  2015-11-27 11:38:25

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Ciekawostki

[quote=pink]nie chodzi mi o propagowanie nienawiści i islamofobii w glebi ducha jestem pacyfista.[/quote]
Ruskie muzułmanie?

Offline

 

#909  2015-11-27 12:14:42

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Ciekawostki

nie ruskie tylko ruskojezyczni.


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
http://przemyslawmamon.com/
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#910  2015-11-27 17:04:03

  neo86 - Lubię marudzić

neo86
Lubię marudzić
Skąd: California
Zarejestrowany: 2014-06-29

Re: Ciekawostki

[quote=Pavlo950][quote=pink]nie chodzi mi o propagowanie nienawiści i islamofobii w glebi ducha jestem pacyfista.[/quote]
Ruskie muzułmanie?[/quote]
Ruskie Muzułmany (daleki wschód Rosji) to nie muzułmany jak to stwierdził mój imiennik w [url=https://www.youtube.com/watch?v=PowdTK9S_pk]TYM filmie[/url] albo [url=https://www.youtube.com/watch?v=-uF8mxEpD0E]TYM[/url](nie pamiętam). Bo w Rosji muzułmanin normalnie pije wódkę podczas gdy niby mu religia tego zabrania. I w Rosji nie ma Kalifatu czyli takiego dosadnego Muzułmanizmu (tak tam wyjaśnili). Po prostu nie trzymają się tak ścisło swej religii to coś jak u nas z tymi "wierzącymi niepraktykującymi" chrześcijanami.

Ostatnio edytowany przez neo86 (2015-11-27 17:09:13)

Offline

 

#911  2015-11-27 17:15:36

  ethanak - Użytkownik

ethanak
Użytkownik
Skąd: Ungwenor
Zarejestrowany: 2010-07-19
Serwis

Re: Ciekawostki

nie istnieje religia, która w rosji zabrania picia wódki.


Nim mechaniczne larum zagrasz mi, kanalio,
głosząc nadejście Javy - śmiertelnego wroga!
[i]Zespół Adwokacki Dyskrecja[/i]

Offline

 

#912  2015-11-27 19:12:07

  skullman - Użytkownik

skullman
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-08

Re: Ciekawostki

Muzułmanin nie może się upijać a to nie to samo co pić. Nie może również spożywać alkoholu publicznie. Do tego dochodzą inne detale.

Offline

 

#913  2015-11-27 19:26:06

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Ciekawostki

[quote=skullman]Muzułmanin nie może się upijać a to nie to samo co pić. Nie może również spożywać alkoholu publicznie. Do tego dochodzą inne detale.[/quote]
Chrześcijanin nie może kraść bo tego Dekalog zabrania ;)
W praktyce działa to dokładnie tak samo ;)

Offline

 

#914  2015-11-27 20:15:30

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Ciekawostki

[quote=skullman]Muzułmanin nie może się upijać a to nie to samo co pić. Nie może również spożywać alkoholu publicznie. Do tego dochodzą inne detale.[/quote]
Upijać się każdy Muzułmanin może do woli i w trupa, ale jak go złapią, to Szariat przewiduje 1000 (słownie TYSIĄC) kijów.

Krótko pisząc, Muzułmanin jak się zaleje publicznie, to wytrzeźwieć może znacznie szybciej,
niż się upił.

Co nie znaczy, że Muzułmanie nie mają używek, o paleniu opium w [url=https://www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=827&q=fajka+wodna&oq=fajka+wodna&gs_l=img.3..0l10.12437.15074.0.15439.11.8.0.3.3.0.129.682.6j1.7.0....0...1ac.1.64.img..1.10.698.Mzp3XTq1nqg]fajkach wodnych[/url] Koran chyba nic nie mówi, a u nas można zarobić ze dwa latka za samo posiadanie surowca. :D

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2015-11-27 20:23:18)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#915  2015-11-27 20:43:54

  neo86 - Lubię marudzić

neo86
Lubię marudzić
Skąd: California
Zarejestrowany: 2014-06-29

Re: Ciekawostki

[quote=yossarian]Chrześcijanin nie może kraść bo tego Dekalog zabrania ;)
W praktyce działa to dokładnie tak samo ;)[/quote]
U muzułmanów też nie wolno kraść no i gwałcić i zdradzać. Toteż tam za kradzież nawet batonika obcinają jedną lub dwie dłonie a za gwałt i zdradę jest dozwolony lincz publiczny (kamienowanie, pobicie, podpalenie żywcem oraz ew. oszpecenie zdradzającej kobiety kwasem). Jednym słowem dziki naród...

Ostatnio edytowany przez neo86 (2015-11-27 20:46:25)

Offline

 

#916  2015-11-27 21:25:33

  skullman - Użytkownik

skullman
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-08

Re: Ciekawostki

@Jacekalex, idąc tym tokiem rozumowania to mogę mieć w piwnicy 10kg koki ale jak mnie złapią...

@neo86 z całym szacunkiem ale Ty chyba jesteś islamofobem.

Offline

 

#917  2015-11-27 23:12:20

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Ciekawostki

[quote=neo86]U muzułmanów też nie wolno kraść no i gwałcić i zdradzać. Toteż tam za kradzież nawet batonika obcinają jedną lub dwie dłonie a za gwałt i zdradę jest dozwolony lincz publiczny (kamienowanie, pobicie, podpalenie żywcem oraz ew. oszpecenie zdradzającej kobiety kwasem). Jednym słowem dziki naród...[/quote]
Że dłonie obcinają, to bardzo dobrze. Wprowadziłbym coś podobnego u nas, tyle że może mniej radykalnego. Politycy mieliby przekichane. A za gwałt i zdradę, z tego co mi wiadomo, skazywane są kobiety. Skoro została zgwałcona, to zdradziła. Z ich punktu widzenia to kobieta kusi. Tak to u nich działa XD
[quote=skullman]@neo86 z całym szacunkiem ale Ty chyba jesteś islamofobem.[/quote]
Ma rację, ale to już jest schodzenie na zbędne kłótnie.

Offline

 

#918  2015-11-27 23:30:09

  neo86 - Lubię marudzić

neo86
Lubię marudzić
Skąd: California
Zarejestrowany: 2014-06-29

Re: Ciekawostki

[quote=Pavlo950]A za gwałt i zdradę, z tego co mi wiadomo, skazywane są kobiety. Skoro została zgwałcona, to zdradziła. Z ich punktu widzenia to kobieta kusi. Tak to u nich działa XD.[/quote]
Zależy od regionu i kraju muzułmańskiego. Facet jak tam zdradzi to mu nawet przyrodzenie publicznie odcinają (a potem je wrzucają do ognia by spalić wcielone zło ot tak dla bezpieczeństwa co by sobie nie przyszył bo wbrew pozorom w większych miastach szpitale mają tam dobrze rozbudowane i dobrych specjalistów) ale w tych kwestiach to odsyłam do tego forum o którym wcześniej wspominałem tam masz wszystko na temat (wpisz tam w wyszukiwarce "lincz publiczny" i wiele dziwactw zobaczysz). Generalnie jest tam dzicz! Ale już muzułmanie w Rosji Wschodniej (daleko za Uralem tuż nad Chinami) są spoko (tu wiem po filmikach Michała z Wrocławia tego autostopowicza "na krzywy ryj").
  W kwestii polityków to nie powiem bo widzę tu na forum wszystko co złe o politykach jest cenzurowane bo jest niepoprawne politycznie zatem to przemilczę już.

[quote=Pavlo950]ale to już jest schodzenie na zbędne kłótnie.[/quote]
W sumie już skończmy o tych muzułmanach, islamistach ISIS, kwestiach wiary i temu podobne bo Szefowie forum się wnerwią bo to też drażliwy temat równie jak polityka.

Ostatnio edytowany przez neo86 (2015-11-27 23:44:33)

Offline

 

#919  2015-11-27 23:32:59

  hello_world - Członek DUG

hello_world
Członek DUG
Skąd: Rymanów Zdrój
Zarejestrowany: 2010-06-03
Serwis

Re: Ciekawostki

[quote=yossarian][quote=skullman]Muzułmanin nie może się upijać a to nie to samo co pić. Nie może również spożywać alkoholu publicznie. Do tego dochodzą inne detale.[/quote]
Chrześcijanin nie może kraść bo tego Dekalog zabrania ;)
W praktyce działa to dokładnie tak samo ;)[/quote]
Dekalog to prawo Boże. Każdy postępuje wg własnego sumienia i każdy odpowie ostatecznie sam za siebie - tak w kwestii wiary chrześcijanskiej

Ostatnio edytowany przez hello_world (2015-11-27 23:34:34)

Offline

 

#920  2015-11-27 23:41:41

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: Ciekawostki

W kwestii polityków to nie powiem bo widzę tu na forum wszystko co złe o politykach jest cenzurowane bo jest niepoprawne politycznie zatem to przemilczę już.[/quote]
Na tym forum polityka nie jest mile widziana.


[b]Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW[/b] -> Niech inni na tym skorzystają.
[url=http://dug.net.pl/]Polski portal Debiana[/url]

Offline

 

#921  2015-11-28 07:06:08

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Ciekawostki

[quote=neo86]W kwestii polityków to nie powiem bo widzę tu na forum wszystko co złe o politykach jest cenzurowane bo jest niepoprawne politycznie zatem to przemilczę[/quote]
Tu większość jest niepoprawna politycznie, ale nie jest to ani forum polityczne ani ideologiczne ani żadne inne tego typu.
[quote=neo86]W sumie już skończmy o tych muzułmanach, islamistach ISIS, kwestiach wiary i temu podobne bo Szefowie forum się wnerwią bo to też drażliwy temat równie jak polityka.[/quote]
Drażliwe, bo podlega pod bajdurzenie i / lub politykę. I ja to w 100% popieram, chociaż może jest jeden stały bywalec, który też się tej zasady tak do końca nie trzyma.

Offline

 

#922  2015-11-29 21:48:09

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Ciekawostki

Islam jest jakies 640 lat mlodsza religja niz chrzescijanstwo wiec logicznie wychodzi ze aby dojsc to takiego poziomu zrozumieniu religii musi u nich minąć jeszcze sporo czasu, na potwierdzenie tej tezy proponuje sobie przypomniec co sie dzialo w europie 640 lat temu, tak zwane wieki srednie nie bez przyczyny tak nazwane, niestety przez upadek cesarstwa Rzymskiego pogrążyliśmy sie spolecznie i kulturowo, ale w tym samym czasie islam sie dopiero rodzil.

Ostatnio edytowany przez pink (2015-11-29 21:49:33)


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
http://przemyslawmamon.com/
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#923  2015-11-29 22:00:23

  uzytkownikubunt - Zbanowany

uzytkownikubunt
Zbanowany
Zarejestrowany: 2012-04-25

Re: Ciekawostki

Wiem, że tam w mózgu są jakieś obszary, które się często aktywują przy praktykowaniu religii itp. Ktoś może czuć jakąś pustkę czy coś. Nie rozumiem jednak po co, jeśli już coś takiego czują (ja nie), to wierzą tak często akurat w bóstwa wywodzące się z religii judaistycznych. Mogliby sobie własną religię wynaleźć, każdy sam dla siebie, nie wiem jakieś drzewa na dworze czcić czy coś. Raczej mniej szkodziłoby (a może nawet pomagało) to na myślenie niż formalne religie.

Ostatnio edytowany przez uzytkownikubunt (2015-11-29 22:01:28)

Offline

 

#924  2015-11-29 22:41:46

  skullman - Użytkownik

skullman
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-08

Re: Ciekawostki

@pink, wieki średnie wcale nie były takie ciemnie jak się zwykło w kulturze masowej je przedstawiać, wiele okropieństw z lubością obecnie przypisywanych średniowieczu w naszej zbiorowej mentalności wydarzyło się później, choćby w powszechnie uważanym za postępowy renesansie. Oczywiście nastąpiło dość długie załamanie technologiczno-kulturowe po upadku Rzymu ale należy pamiętać, że stało się to z przyczyn innych niż religijne. Ponadto panowie, średniowiecze to podwaliny naszej zachodniej kultury i cywilizacji. Zachęcam do zagłebienia się także troszeczkę w historii a nie tylko w komputery i powielanie mitów. Konkludując, możesz mi wierzyć albo nie ale jeśli nie pochodziłbyś z jakiejś dobrze sytuowanej rodziny rzymskiej to wolałbyś żyć w tym "ciemnym" średniowieczu niż w starożytnym Rzymie.

Offline

 

#925  2015-11-29 23:04:52

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Ciekawostki

kwestia dyskusyjna, nie koniecznie sie z toba zgadzam a aspekt religi jest tu przytoczony celowo bo chyba trudno sie nie zgodzic ze dzialania swietej inkwizycji to byl ciemnogrod porownywalny z obcinaniem czlonkow przez radykalnych islamistow dzisiaj.

kiedy rzymianie mieli laznie drogi i akwedukty my slowianie modlilismy sie do drewnianych baboli ubierajac sie w zwirzece skory i mieszkajac  w slomiano glinianych szalasach.
nie powiem mialo to swoj urok ale z cywilizacja rzymu mialo to niewiele wspólnego.

Napoleon, Hitler a nawet dzisiejsza Unia Europejska poniekąd byly - sa próbą wskrzeszenia tamtej idei.

Dzisiejsza zachodnia kultura ma wiecej wspolnego z Rzymem i Grecja niz z feudalnym średniowieczem.     

Zachęcam do zagłebienia się także troszeczkę w historii.[/quote]
i jak najbardziej uwazam ze na DUG-u jest miejsce na taka dyskusje a nie tylko komputery ;-).

Ostatnio edytowany przez pink (2015-11-30 00:24:04)


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
http://przemyslawmamon.com/
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)

[ Generated in 0.098 seconds, 9 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00009 SET CHARSET latin2
0.00004 SET NAMES latin2
0.00144 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='3.133.157.142' WHERE u.id=1
0.00091 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '3.133.157.142', 1726881206)
0.00051 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1726880906
0.00126 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=25060 AND t.moved_to IS NULL
0.00006 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.08633 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=25060 ORDER BY p.id LIMIT 900,25
0.00171 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=25060
Total query time: 0.09235 s