Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-04-11 15:24:07

  pk111 - Użytkownik

pk111
Użytkownik
Skąd: Raciążek
Zarejestrowany: 2005-07-20
Serwis

poziom forum

nie wiem czy mam prawo wypowiadać takie opinie ,ale nie uważacie ,że ostatnio robi sie na tym forum śmietnisko ??

kiedyś było tutaj bardziej profesjonalnie,wypowiadali sie ludzie na tematy na których się znali ,a teraz przykladowo jak poczyta sie usera posty Lite-ona ,który pisze gdzie popadnie i wprowadza ludzi tylko w  błąd zniechęcającnnych do odpowiedzi i obniżając tylko w ten sposób poziom forum,
może jednak lepiej zostać przy starych zwyczajach ,że niech wypowiadają sie osoby ,które się znają dobrze na danej dziedzinie ,czasem niech lepiej jakis post polezy dluzej pusty niz ma miec cos wpisane tylko dla zasady

a kolega Lite-on może by tak dał 2 dni każdemu postowi i dopiero pisał swoje wywody?

Offline

 

#2  2006-04-11 16:00:58

  Zbooj - Dark Sith

Zbooj
Dark Sith
Skąd: Siedziba Wszelkiego Zła
Zarejestrowany: 2005-07-28

Re: poziom forum

Poziom jak to poziom ma to do siebie ze sie zmienia :)
A tak na poważnie :) jeszcze nie jest tak źle, jak zaczną się pojawiać posty w stylu "Jaką komendą się instaluje programy" i odpowiedzi w stylu "poszukaj na google" to wtedy bedziemy się martwić ;)


[url=https://www.youtube.com/watch?v=rNg2Dh6gPkw]Nemo sailing home...[/url]

Offline

 

#3  2006-04-11 16:42:14

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: poziom forum

śmietnik to sie robi jak sie jakiemuś jednemu i drugiemu nei chce sprawdzić czy owy temat jush był i zakłąda nowy sprawia to wielki problem osobą które potrafia posługiwać sie opcja "szukaj"

a co od problemów to na wiekszość była już rozwiazana stąd mniej ciekawych zagadnień ostatnimi czasy ;]


[url=http://przyklej24.pl][b][color=green]ogłoszenia internetowe[/color][/b][/url]
[url=http://l-ka.gorlice.pl/][b][color=blue]nauka jazdy gorlice[/color][/b][/url]
[url=http://ciasny.net][color=#FF0000][b]Katalog stron[/b][/color][/url]
[url=http://www.abc-prawko.pl][b]Baza OSK[/b][/url]

Offline

 

#4  2006-04-11 17:43:25

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: poziom forum

1. lite-on - dostal odemnie upomnienie aczkolwiek nie zagladlam ostatnio za czesto co sie dzieje w dzialach software i srodowiska graficzne to nie wem co sie dzieje.....

2. poziom jest zmienny i niestety zalerzy od pyan zadawanych na forum

3. CO do tematow juz rozwiazanych i dosc ciekawych to CZLAKOWIE DUG'a MOGA JE DOPISYWAC DO FAQ o co sie prosi bo tam duzo latwiej znalesc odpowiedz na zadawane pytanie niz przez obcje szukaj w forum

4. Na forum nie rejestruje sie ostatnio duzo uzytkownikow a wiec mniej ludzi zadaje pytania takie na ktore odpowada sie "z placa"


[url=http://dug.net.pl][b]DUG[/b][/url]

Offline

 

#5  2006-04-12 10:41:39

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: poziom forum

Mnie denerwują osoby piszace nie wiadomo po co (chyba tylko zeby nabić posta) coś w stylu: "Kolega (ktoś kto odpowiedział juz poprawnie na posta) ma racje tak to powinieneś zrobić. Pozdrawiam."

Offline

 

#6  2006-04-12 12:14:05

  harlequin - Użytkownik

harlequin
Użytkownik
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: poziom forum

Mnie denerwują osoby piszace nie wiadomo po co (chyba tylko zeby nabić posta) coś w stylu: "Kolega (ktoś kto odpowiedział juz poprawnie na posta) ma racje tak to powinieneś zrobić. Pozdrawiam."[/quote]

kamikaze ma rację, tak powiniśmy do tego podchodzić.
pozdrawiam.

;)


[color=darkred][/color][/url]

Offline

 

#7  2006-04-12 13:35:00

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: poziom forum

Popieram :]]]


Pozdrawiam

Offline

 

#8  2006-04-12 13:36:50

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: poziom forum



kiedyś było tutaj bardziej profesjonalnie,wypowiadali sie ludzie na tematy na których się znali ,a teraz przykladowo jak poczyta sie usera posty Lite-ona ,który pisze gdzie popadnie i wprowadza ludzi tylko w  błąd zniechęcającnnych do odpowiedzi i obniżając tylko w ten sposób poziom

a kolega Lite-on może by tak dał 2 dni każdemu postowi i dopiero pisał swoje wywody?
[/quote]
A kolega Lite-on ma 12 lat, jest nastolatkiem. Może ty nie miałeś do czynienia z nastolatkami, albo nim nigdy nie byłeś, alr ja poproszę o trochę wyrozumiałości dla młodszej osoby, która się dopiero uczy, nie tylko DEbiana, ale też relacji między ludźmi.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#9  2006-04-12 14:06:08

  MG_Peter - Członek DUG

MG_Peter
Członek DUG
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2005-07-29

Re: poziom forum

moje zdanie proste, dajcie chłopakowi czas, przeżyjcei te kilka lat, jeszcze będą z niego ludzie, jak to się mówi... Sam fakt, że w takim wieku zasiadł do linuxa coś znaczy, nie wiemy czym to było spowodowane, czy linux jest bardziej hackerski i tajemniczy? Tworzy wrażenie bycia w jakiejś undergroundowej grupie? Jesli takie poczucie mu daje, niech mu na dobre wyjdzie. Tak czy inaczje, jestem przekonany, że w tym przypadku poziom będzie wzrastał.

A jak nie utrzyma się kilku lat? Znudzi się systemem? Trudno, poziom wzrośnie i tak...

Do odnośnie teog przypadku, a o poziomie forum, krtóre kształtowało się już kilka lat zanim ja się zarejestrowałem, raczej nie mam prawa się wypowiadać, mi się podoba...

Offline

 

#10  2006-04-12 14:28:15

  pk111 - Użytkownik

pk111
Użytkownik
Skąd: Raciążek
Zarejestrowany: 2005-07-20
Serwis

Re: poziom forum


A kolega Lite-on ma 12 lat,
[/quote]
o tym nie wiedziałem


Może ty nie miałeś do czynienia z nastolatkami, albo nim nigdy nie byłeś, [/quote]
sądząc po tym co napisałeś masz niewiele więcej

a jeśli tak troskasz się o o jego kształtowanie jego świadomości to powinieneś starać się go odpędzać od komputera ,bo w ten sposób traci tylko dzieciństwo

chyba za bardzo nie zrozumiałeś sensu tego postu i świecisz jako troskliwy misio,czepiając się jednego zdania

Offline

 

#11  2006-04-12 15:30:26

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: poziom forum


sądząc po tym co napisałeś masz niewiele więcej

a jeśli tak troskasz się o o jego kształtowanie jego świadomości to powinieneś starać się go odpędzać od komputera ,bo w ten sposób traci tylko dzieciństwo

chyba za bardzo nie zrozumiałeś sensu tego postu i świecisz jako troskliwy misio,czepiając się jednego zdania[/quote]
Po pierwsze mam 32 lata.  Po drugie, nie będę zastępował Lite-onowi rodziców.
A tak ogólnie czepiałem się tylko czepiania LIte-ona.
A jak chcesz popyskować mi, to na gg lub jabbera. Jak sam zauważyłeś, to nie jest miejsce na bzdury.
Miłej zabawy, życzy troskliwy misio.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#12  2006-04-12 15:36:37

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: poziom forum

ej panowie dajcie se siana, o co się kłócicie. nie wiem czemu w ogóle wokóło tego gościa Cybka vel Lite-Ona taka zadyma... jeśli zadaje sensowne pytania to mu odpowiadam, jeśli plecie bzdury to przemilczam i traktuję z właściwym sobie poczuciem humoru ;)

natomiast co do poziomu forum to nie wydaje mi się żeby coś się na gorsze zmieniło? chyba po prostu pk111 zasugerował się tutaj postami Lite-Ona?


linux regd. user #248790

Offline

 

#13  2006-04-12 15:51:13

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: poziom forum

ej panowie dajcie se siana, o co się kłócicie. nie wiem czemu w ogóle wokóło tego gościa Cybka vel Lite-Ona taka zadyma... [/quote]
Ja swoje powiedziałem i tu, na forum,  nie będę dyskutował z pk111. JAk coś do mnie ma, to na pryw.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#14  2006-04-12 15:59:17

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: poziom forum

Szkoda tylko że przez cybka vel Lite-On'a odeszło paru ludzi z wiadomościami..... patrz Matthew. Wprawdzie Matthew też był konfliktowy i to aż za bardzo, ale jego wiedza w porównaniu z cybkiem to niebo i ziemia. No i nie pisał wypocin na tematy na które nie miał pojęcia.
Powtarzam do usrania - nie wiesz na 100% - milcz.
Ponieważ ostatnio nie mam za wiele czasu - sprawy rodzinne, dlatego proszę moderatorów żeby usuwali bezsensowne posty. Nie tylko cybka. Zyska na tym i forum i baza.
Tym przemiłym akcentem kończąc myślę że można zaknąć ten wątek :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)

[ Generated in 0.012 seconds, 9 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00024 SET CHARSET latin2
0.00006 SET NAMES latin2
0.00173 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='3.137.170.183' WHERE u.id=1
0.00106 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '3.137.170.183', 1714256974)
0.00062 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1714256674
0.00071 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=3212 AND t.moved_to IS NULL
0.00007 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.00248 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=3212 ORDER BY p.id LIMIT 0,25
0.00066 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=3212
Total query time: 0.00763 s