Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-10-23 13:27:09

  MG_Peter - Członek DUG

MG_Peter
Członek DUG
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2005-07-29

Praca, Bytom/Zabrze

heja. Dawno mnie nie było. Niedawno w firmie szef wysłał maila, pozwolę sobie zacytować:

szukamy nowego Admina. Potrzeba nam osoby doswiadczonej, ktora z miejsca bedzie w stanie pomoc nam z serwerem Linuxowym.

Najpilniejsze taski, ktore czekaja od dluzszego czasu to:
- Rozwiazanie biezacych problemow z routing'iem
- Opracowanie i wdrozenie polityki backup'ow
- Skonfigurowanie ruchu w sieci z wykorzystaniem
   dwoch laczy DSL (mamy juz dwa lacza z tpsy,
   ale w tej chwili caly ruch leci po jednym)
[/quote]

Atmosfera u nas jest świetna, ja pracuję w tej firmie pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nawet jeśli gdzie indziej miałbym zarabiać więcej, to bym się chyba nie zdecydował - po prostu podoba mi się.

Więcej info:
Jabber, MAIL: mgpeter[at]jabster.pl
Bądź też: mgpeter[at]tlen.pl

Offline

 

#2  2007-10-23 13:33:07

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Praca, Bytom/Zabrze

A dlaczego sam tego nie zrobisz ? przecież wiesz jak to się je :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

#3  2007-10-23 15:42:22

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: Praca, Bytom/Zabrze

heja. Dawno mnie nie było. Niedawno w firmie szef wysłał maila[/quote]

Heja, można wiedzieć co to za firma, nazwa, stronka. Żeby zwiad zrobić. No i właśnie czemu tego nie weźmiesz? ;]

Offline

 

#4  2007-10-23 15:54:59

  MG_Peter - Członek DUG

MG_Peter
Członek DUG
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2005-07-29

Re: Praca, Bytom/Zabrze

http://www.future-processing.com
http://www.future-processing.com/oferta-pracy.pdf

Firma zajmuje się outsourcingiem, robimy soft głównie dla klientów z UK.

Czemu ja tego nie zrobię? Pracuję na stanowisku, jak to dumnie brzmi, software developer'a, teraz nie mam czasu na zajmowanie się serwerem - tu nie chodzi o jednorazowe skonfigurowanie serwera, tylko o stałą współpracę na stanowisku administratora sieci.

Programiści też poszukiwani, ale jest jeden mały detal - soft w przeważającej większości przypadków pisany pod windowsa z użyciem .NET / MFC

Offline

 

#5  2007-10-24 09:03:18

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: Praca, Bytom/Zabrze

Oferta w pdf dotyczy programowania, nawet java, hmm. Dobrze płacą? Np. ile za programowanie, ile za administracje.

Offline

 

#6  2007-10-24 14:00:45

  MG_Peter - Członek DUG

MG_Peter
Członek DUG
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2005-07-29

Re: Praca, Bytom/Zabrze

to zależy. Istnieją w firmie 2 "kasty" pracowników ;-P

Ogólnie chodzi o to, że szef zatrudnia studentów (w tym mnie) i pracowników full-time.

Jeśli chodzi o studencką pensję - nie jest niesamowicie duża, mi pół etatu wystarcza, żeby się utrzymać w Gliwicach. Natomiast całoetatowi pracownicy nie narzekają z tego co widzę.

Najlepiej wysłać maila z CV i wpaść pogadać z szefem. Płace są na prawdę różne i wahają się. Ja na przykład nie mam pojęcia ile zarabia manager mojego projektu.

Offline

 

#7  2007-10-24 14:39:42

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: Praca, Bytom/Zabrze

to zależy. Istnieją w firmie 2 "kasty" pracowników ;-P
Ogólnie chodzi o to, że szef zatrudnia studentów (w tym mnie) i pracowników full-time.
Płace są na prawdę różne i wahają się. Ja na przykład nie mam pojęcia ile zarabia manager mojego projektu.[/quote]

To tak jak u mnie tragedia, studentów nie ma, projekty czekają. Ogólnie masakra, kto ile zarabia nie wiadomo, stara ekipa bardziej zrzyta z szefami nie narzeka, reszta ciągle myśli o odejściu i ciagle ktoś odchodzi i przychodzą nowi. Musze stąd zwiewać ;] Może się wkrótce uda.

Offline

 

#8  2007-10-24 18:40:18

  MG_Peter - Członek DUG

MG_Peter
Członek DUG
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2005-07-29

Re: Praca, Bytom/Zabrze

Wiesz, u nas jest ok pod względem atmosfery. Zostałem przyjęty bardzo miło i zaraz wciągnięty w firmę. W sumie, pozytywnie mnie to zaskoczyło  - wcześniej myślałem, że będę traktowany jak "nowy student, z którym nie wiadomo co zrobić", ale okazało się inaczej. Mam wolną rękę w ustalaniu czasu pracy, mogę pogodzić pracę ze studiami. Nikt mnie nie zawala robotą, Project Manager zawsze upewni się, czy czuję się na siłach dane taski robić. Szef jest dosyć wyrozumiały, jeśli chodzi o "urlopy". Polecam umówić się, wpaść i pogadać.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)

[ Generated in 0.013 seconds, 9 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00027 SET CHARSET latin2
0.00013 SET NAMES latin2
0.00114 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='18.190.219.65' WHERE u.id=1
0.00420 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '18.190.219.65', 1714944567)
0.00033 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1714944267
0.00130 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=9488 AND t.moved_to IS NULL
0.00042 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.00235 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=9488 ORDER BY p.id LIMIT 0,25
0.00090 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=9488
Total query time: 0.01104 s