Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2014-04-13 00:54:56

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Personality Test

Zróbcie sobie test dostępny pod linkiem http://www.humanmetrics.com/cgi-win/jtypes1.htm i dajcie wyniki.

U mnie wyszło nawet dość poprawnie, choć bym tam się nie zgodził w jednej kwestii:

ISTJ
Introvert(100%)  Sensing(12%)  Thinking(50%)  Judging(33%)

    You have strong preference of Introversion over Extraversion (100%)
    You have slight preference of Sensing over Intuition (12%)
    You have moderate preference of Thinking over Feeling (50%)
    You have moderate preference of Judging over Perceiving (33%)[/quote]
A tu info co to jest za typ ten ISTJ: http://www.16personalities.com/istj-personality

I trochę postaci z ISTJ:

Some famous ISTJs:
George Washington, former U.S. president
Andrew Johnson, former U.S. president
Benjamin Harrison, former U.S. president
Herbert Hoover, former U.S. president
George H.W. Bush, former U.S. president
Angela Merkel, Chancellor of Germany
Natalie Portman, actress
“Hermione Granger” from Harry Potter series
“Adrian Monk” from Monk
“Dana Scully” from X-Files[/quote]
Zawsze rozważałem karierę w rządzie. xD

Offline

 

#2  2014-04-13 11:43:10

  TDK8GB - Użytkownik

TDK8GB
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-21

Re: Personality Test

Kod:

Introvert(89%)  iNtuitive(25%)  Thinking(62%)  Perceiving(22%)

    You have strong preference of Introversion over Extraversion (89%)
    You have moderate preference of Intuition over Sensing (25%)
    You have distinctive preference of Thinking over Feeling (62%)
    You have slight preference of Perceiving over Judging (22%)

http://www.16personalities.com/intp-personality

Kod:

Socrates, philosopher
Rene Descartes, philosopher
Blaise Pascal, mathematician and philosopher
Isaac Newton, physicist
Carl Jung, psychologist
Albert Einstein, physicist
James Madison, former U.S. president
Dwight D. Eisenhower, former U.S. president
Gerald Ford, former U.S. president
Tiger Woods, professional golfer

Ostatnio edytowany przez TDK8GB (2014-04-13 11:48:33)

Offline

 

#3  2014-04-13 12:09:48

  uzytkownikubunt - Zbanowany

uzytkownikubunt
Zbanowany
Zarejestrowany: 2012-04-25

Re: Personality Test

658

Ostatnio edytowany przez uzytkownikubunt (2016-12-01 00:49:38)

Offline

 

#4  2014-04-13 12:29:18

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: Personality Test

Testy osobowości na DUG-u. Kolejny kamień milowy w naszej wspaniałej historii. :D


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
[url=http://www.opencaching.pl]opencaching[/url] :: [url=http://dug.net.pl/sources.list]debian sources.list[/url] :: [url=http://www.linuxportal.pl/blogi/azhag/wpisy]coś jakby blog[/url] :: [url=http://dug.net.pl/]polski portal debiana[/url] :: linux user #403712

Offline

 

#5  2014-04-13 16:50:52

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: Personality Test

Oj tam, rób i nie gadaj -- lepiej wiedzieć z kim się ma do czynienia tam po drugiej stronie. xD

uzytkownikubunt -- To fakt, czasem ciężko się zdecydować na któreś gdy są tylko tak/nie . A co do tego  "You enjoy having a wide circle of acquaintances", to posiadanie szerokiego kręgu ludzi, których się nie zna zbyt dobrze, patrz facebook, jak masz dużo friendsów idących w dziesiątki czy setki tyś, znaczy, że YES. xD

A co do "You often think about humankind and its destiny", to zależy, jedni się ciągle gapią w gwiazdy i zastanawiają czy jest tam gdzieś życie, a inni mają po prostu to gdzieś. xD A co do tych zmiennych cech -- odpowiadaj tak jak jest obecnie, a nie jak było. xD

Offline

 

#6  2014-04-13 17:30:08

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: Personality Test

Introvert(89%)  Sensing(12%)  Thinking(100%)  Perceiving(11%)

    You have strong preference of Introversion over Extraversion (89%)
    You have slight preference of Sensing over Intuition (12%)
    You have strong preference of Thinking over Feeling (100%)
    You have slight preference of Perceiving over Judging (11%)[/quote]

U.S. Presidents:

    Zachary Taylor

Sir Edmund Hillary, the first man to climb Mt. Everest
Charles Bronson
Tom Cruise
James Dean
Clint Eastwood
Burt Reynolds
Keith Richards
Charlie Yeager
Frank Zappa[/quote]

Offline

 

#7  2014-04-13 18:05:58

  TDK8GB - Użytkownik

TDK8GB
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-21

Re: Personality Test

Czemu wszyscy mają introwersje a  nikt nie ma ekstrawersji?

Offline

 

#8  2014-04-13 18:12:11

  thomsson - Dyskutant

thomsson
Dyskutant
Zarejestrowany: 2011-10-26

Re: Personality Test

Bo to informatyki są...


ilin napisał
[i]"DUG to tez moja mała ojczyzna"[/i]

Offline

 

#9  2014-04-13 18:27:22

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: Personality Test

jak wszyscy? [b]uzytkownikubunt[/b] nie jest...
Ja tam nigdy nie lubiłem ludzi a szczególnie tych bezwartościowych czyli kumpli od browara czy piaskownicy za brzdąca a informatykiem nie jestem i nie mam zawodu w żaden sposób z informatyką związanego..;)

Offline

 

#10  2014-04-13 18:46:21

  uzytkownikubunt - Zbanowany

uzytkownikubunt
Zbanowany
Zarejestrowany: 2012-04-25

Re: Personality Test

661

Ostatnio edytowany przez uzytkownikubunt (2016-12-01 00:49:41)

Offline

 

#11  2014-04-13 18:46:31

  Elder - Członek z ramienia...

Elder
Członek z ramienia...
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2008-05-26
Serwis

Re: Personality Test

[url=http://elder.mypersonality.info][img]http://badges.mypersonality.info/badge/0/8/80314.png[/img][/url]


Dell M4500 [ i5-540M | NV FX1800M]
linux registered user #481040
[img]http://dl.dropbox.com/u/53204815/snoozer_likelinux_man.gif[/img]

Offline

 

#12  2014-04-13 18:48:42

  TDK8GB - Użytkownik

TDK8GB
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-21

Re: Personality Test

@uzytkownikubunt
INTP lepsze :)

Offline

 

#13  2014-04-13 18:54:55

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: Personality Test

w sumie nie zagłębiałem się w głębsze znaczenie tego testu a na psychologii się nie znam zbytnio..wszystkie te testy to i tak pic na wodę, dla mnie to raczej zabawa niż coś wiarygodnego co można brać na poważnie...

Ostatnio edytowany przez menel (2014-04-13 18:56:56)

Offline

 

#14  2014-04-13 19:14:33

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Personality Test

A ja mam coś innego:
[url]http://www.enneagram.pl/[/url]
Mnie kiedyś wyszło 4w5.

Offline

 

#15  2014-04-13 20:08:59

  caro_cenzura - Użytkownik

caro_cenzura
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-29

Re: Personality Test

Introvert(78%)  iNtuitive(75%)  Thinking(62%)  Perceiving(33)%

@menel
Większość testów to ściema, a tak w ogóle psychika i mózg człowieka są zbyt skomplikowane, żeby można je opisywać, a co dopiero kwalifikować jakimiś testami. Jednak, jeśli 9/10 testów mówi Ci, że jesteś introwertykiem i raczej wolisz rozkminiać niż kierować się uczuciami to powinno Ci to dać do myślenia ;)


Daj człowiekowi rybę, nakarmisz go na jeden dzień. Naucz go łowić, a nakarmisz go na całe życie.

Offline

 

#16  2014-04-13 21:27:51

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: Personality Test

Pavlo950 -- a mi wyszło na odwrót. xD -- Twój typ to : 5w4

Te testy dają w miarę przybliżony wizerunek umysłu o ile się odpowiada na te zagadnienia zgodnie z prawdą. Człowiek postępuje w określonych sytuacjach według specyficznego wzorca i można go określić z dużym przybliżeniem zadając odpowiednie pytania. Mi zawsze daje sporo do introwersji, w granicach 100% xD, może ja nie gadam za dużo, bo to zabiera cenne zasoby, a zamiast pieprzyć bez sensu 20 raz to samo, to ja wolę się skupić na otoczeniu i analizować wszystko co się w układzie znajduje, wliczając w to co ludzie mówią, jak się poruszają, jak budują zdania i jakich wyrazów używają i który raz już gadają to samo i na ile się różnią te wersje od siebie i od oficjalnej zasłyszanej z innego źródła. Nawet po paru zdaniach zwykłego textu potrafię określić co siedzi w głowie osoby, która ten kawałek napisała. Co prawda, może nie jestem jeszcze zbyt zaawansowanym modelem chodzącego wariografu ale potrafię co nieco. xD

Offline

 

#17  2014-04-13 21:38:48

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: Personality Test

[b]morfik[/b] to minąłeś się z powołaniem z tego co piszesz to zrobiłbyś niezłą karierę w dochodzeniówce;)

Nawet po paru zdaniach zwykłego textu potrafię określić co siedzi w głowie osoby, która ten kawałek napisała[/quote]
To jesteś lepszy od Freuda...

PS
To jak to jest we wcześniejszej jakiejś rozmowie mówiłeś, że psycholodzy/psychiatrzy to "rzeźnicy" umysłu i zawsze podajesz w wątpliwość ich ocenę stanu umysłu danego osobnika a teraz piszesz, że testy te cyt. "dają w miarę przybliżony wizerunek umysłu..." wtf?

Ostatnio edytowany przez menel (2014-04-13 21:49:41)

Offline

 

#18  2014-04-13 22:22:21

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Personality Test

[quote=menel][b]morfik[/b] to minąłeś się z powołaniem z tego co piszesz to zrobiłbyś niezłą karierę w dochodzeniówce;)

Nawet po paru zdaniach zwykłego textu potrafię określić co siedzi w głowie osoby, która ten kawałek napisała[/quote]
To jesteś lepszy od Freuda...

PS
To jak to jest we wcześniejszej jakiejś rozmowie mówiłeś, że psycholodzy/psychiatrzy to "rzeźnicy" umysłu i zawsze podajesz w wątpliwość ich ocenę stanu umysłu danego osobnika a teraz piszesz, że testy te cyt. "dają w miarę przybliżony wizerunek umysłu..." wtf?[/quote]
Bo chyba nie rozumiesz tego, o czym napisał. Testy, psycholodzy i psychiatrzy dają przybliżoną ocenę umysłu.

Offline

 

#19  2014-04-13 22:32:03

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: Personality Test

[quote="morfik"]Chcesz uznawać ich za autorytet w ocenie czyjegoś umysłu, to sobie uznawaj, dla mnie to są zwyczajni skurwiele, których powinno się pozamykać.[/quote]
(Dobra wiatrówka do samoobrony, post #306)

no to jeszcze większa bzdura dawać wiarę takim internetowym teścikom w jakiejś tam części a psychologów krytykować i twierdzić, że nie są żadnym autorytetem w ocenie stanu umysłu człowieka.

Psycholog oczywiście też korzysta z takich testów ale są one tylko narzędziem, oceny dokonuje  na postawie kilku innych czynników, dlatego taki internetowy test jest gówno warty a jego interpretacja i zakres zbyt uogólniony, żeby cokolwiek na jego podstawie stwierdzić..

Żeby taka ocena była w miarę wiarygodna potrzebna jest ocena specjalisty, który zrobi kilkanaście takich testów, przeprowadzi kilkanaście rozmów z badaną osobą a dopiero potem wyciągnie wnioski i dokona oceny, wtedy możemy rozmawiać o jakimkolwiek przybliżonym wizerunku umysłu danego osobnika..

Ostatnio edytowany przez menel (2014-04-13 22:51:31)

Offline

 

#20  2014-04-14 00:39:59

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: Personality Test

morfik to minąłeś się z powołaniem z tego co piszesz to zrobiłbyś niezłą karierę w dochodzeniówce;)[/quote]
Ja to wiem, ale nie mam zamiaru wspierać policji, bo ci ludzie nie są tego godni. Gdyby policja była tym czym być powinna, już dawno bym tam złożył podanie ale że to są skurwiele, to ja do nich nie mam zamiaru się przyłączać.

To jak to jest we wcześniejszej jakiejś rozmowie mówiłeś, że psycholodzy/psychiatrzy to "rzeźnicy" umysłu i zawsze podajesz w wątpliwość ich ocenę stanu umysłu danego osobnika a teraz piszesz, że testy te cyt.[/quote]
No i dalej stoję na stanowisku, że moje słowa nie przeczą sobie. Bo psychiatra to osoba, która testuje leki i zwykle wycina (lub wycinała, zależy od miejsca na ziemi) coś z mózgu by "poprawić stan pacjenta". Często zamykają taką osobę i podają chemię uszkadzającą mózg, bo większość z tych leków to jest chemia experymentalna, a ci pozaymykani ludzie robią za króliki doświadczalne. Jeśli ci psychiatra wyda jakiś wniosek to od jego dalszych decyzji będzie zależeć czy cie wypuści czy dalej będzie cię faszerował chemią. Nie masz żadnej możliwości wyjścia póki ktoś nie powie, że możesz, mogą cię trzymać i miesiąc, mogą i 20 lat, wszystko zależne od widzimisię psychiatry. Nie pamiętam już kto, ale ktoś napisał ciekawe słowa pod adresem tych szpitali psychiatrycznych — zamknij tam zdrowego człowieka na miesiąc i będziesz miał kolejnego wariata...

Ja potrafię określić, z dość sporym prawdopodobieństwem, jak się zachowa dana osoba w konkretnej sytuacji ale nigdy bym nie wycinał temu komuś mózgu czy podawał psychotropów by zmienić czyjeś zdanie, by dokonała ta osoba innego wyboru. Nawet ja wiem, że spore prawdopodobieństwo nie oznacza, że tak ten ktoś postąpi. To jest różnica w podejściu. Nie mam nic przeciwko analizie umysłu, ale jak ktoś już z chemią i narzędziami chirurgicznymi się pcha, to mu prawdopodobnie bym krzywdę zrobił, ja po prostu nienawidzę psychiatrów, przez wieki sobie zasłużyli na nienawiść. Nawet często się podaje psychologów jako łagodniejszą odmianę psychiatrów, różnica jest taka, że do psychologa możesz pójść ale nie musisz. Może to zostać tobie zalecone ale możesz sobie olać to bez żadnych konsekwencji. Chcesz gadać z kolesiem by wyjaśnił ci czemu postępujesz tak a nie inaczej, to idziesz i płacisz xxx dolców za godzine, dla mnie to dopuszczalne ale zamykanie ludzi by robić na nich experymenty... no fucking way. A jak ktoś się zapyta, co robić z seryjnymi mordercami, którzy mają zrytą psychikę — eliminować a nie zamykać i znęcać się nad nimi, kula w łeb i raz dwa wyleczymy ludzi z "nieodpowiednich zachowań".

Offline

 

#21  2014-04-14 01:42:15

  caro_cenzura - Użytkownik

caro_cenzura
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-29

Re: Personality Test

@morfik
Niestety życie nie jest tak czarno-białe. Co na przykład zrobiłbyś [url=http://www.smh.com.au/lifestyle/edge-of-the-abyss-20120820-24h4r.html]z przypadkiem January Schofield[/url]. Osobiście też uważam, że psychiatrzy i psycholodzy robią zazwyczaj więcej złego niż dobrego, lecz są przypadki, gdzie ich so-called 'wiedza' jest potrzebna.


Daj człowiekowi rybę, nakarmisz go na jeden dzień. Naucz go łowić, a nakarmisz go na całe życie.

Offline

 

#22  2014-04-14 17:48:45

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: Personality Test

Ciężko mi coś powiedzieć na temat tego dziecka z linku, bo ja go nie widziałem, a subiektywne uczucia osób opisujących całą sytuację są bez sensu ale ci co je widzieli nawet, wydawali sprzeczne diagnozy, to jest właśnie problem, że nikt nie wie wtf, nie mają pojęcia co się dzieje w czyjejś głowie i próbują naprawiać, to tak jakby w elektrowni atomowej doszło do jakiegoś incydentu grożącego wybuchem reaktora. Wpuściłbyś tam mechanika co kompletnie nie ma pojęcia jak ten zaistniały problem poprawić? No raczej nie, bo tylko może pogorszyć sprawę.

We've finally found a combination of medications that turn the volume down on Jani's hallucinations.[/quote]
No 3 lata się znęcaliśmy podając niewłaściwe psychotropy, w końcu obiekt wykazuje poprawę. xD Ja bym taki experyment przeprowadził na zdrowej osobie i podawał jej przez 3 lata te same środki, aż ciekaw jestem rezultatów...

Zawsze można wszystkich oskarżyć o schizofrenie bezobjawową xD — http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Schizofrenia_bezobjawowa , a tu trochę bardziej na poważnie — http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria_represyjna_w_ZSRR

http://www.wykop.pl/link/479455/schizofrenia-bezobjawowa/

Nie to bym płakał jakoś za kaczorem, ale do tego prowadzi ta cała zabawa z psychiatrami... I tak jak napisałem w tym poście cytowanym przez menela — to, że ktoś ci powie coś na temat stanu twojego umysłu nie znaczy, że po pierwsze jest to prawdą, a po drugie, że musisz się stosować do "zaleceń" osoby, która cię "zdiagnozowała". To nie jest matematyka, że 2+2=4... Gadać każdy może, tylko proszę bez zamykania ludzi i podawania im "leków" wbrew ich woli.

Offline

 

#23  2014-04-14 18:53:38

  caro_cenzura - Użytkownik

caro_cenzura
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-29

Re: Personality Test

Nie zrozumiałeś przytoczonego przeze mnie przykładu. Nie chodzi mnie o to czy to konkretne dziecko albo ktokolwiek inny ma schizofrenię lub jakąkolwiek inną chorobę psychiczną, tyko że przez ową chorobę (która prawie na pewno występuje i to akurat da się dość często zdiagnozować) taka osoba staje się niebezpieczna dla otoczenia lub siebie. I nie mówię tutaj o skrajnym przypadkach przez Ciebie przytoczonych (seryjni mordercy).

Osobiście też uważam, że szprycowanie psychotropami na zasadzie, huh może się uda z lekarstwem X w dawce Y, a jak nie to próbujemy dalej, jest co najmniej dziwne i często kaleczące osobę leczoną, jednak póki nie poznaliśmy dokładniej chorób, nie mówiąc o rodzajach ich leczenia, to często jest to jedyne wyjście, aby chora osoba mogła funkcjonować w społeczeństwie. To jest smutne, że osoby takie w jakikolwiek sposób muszą się do standardu dostosowywać, ale niestety tak działa społeczeństwo…

Ostatnio edytowany przez caro_cenzura (2014-04-14 19:07:52)


Daj człowiekowi rybę, nakarmisz go na jeden dzień. Naucz go łowić, a nakarmisz go na całe życie.

Offline

 

#24  2014-04-14 19:39:50

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: Personality Test

Tu akurat się zgadzam, bo w zasadzie każde odejście osobnika od tzw. standardów/norm społecznych może być postrzegane jako choroba psychiczna co jest kompletną bzdurą i tak jak ktoś przykładowo głównie dba o swój interes, nie lubi utrzymywać kontaktów z innymi ludźmi ani im zbytnio pomagać czy odczuwać jakiejś zbytniej empatii z pewnością byłby zdiagnozowany przez panów w białych fartuchach jako klasyczny socjopata. Ciekawe jakie leki wg. psychiatrów spowodują uleczenie ich wyimaginowanej choroby, pewnie spora dawka barbituranów i mamy otępiałe warzywko na zasadzie eksperymentów Pawłowa...

Ale niektóre choroby psychiczne tj.schizofrenia (mówię o konkretnej objawowej), psychozy, depresje itp. no niestety trzeba leczyć takimi lekami, bo osoba taka jest zagrożeniem dla siebie i dla osób przebywających w jej otoczeniu i w takich przypadkach psychiatrzy są niezbędni, bo jest szansa, że taką osobę można jeszcze uleczyć..

Ostatnio edytowany przez menel (2014-04-14 19:40:12)

Offline

 

#25  2014-04-14 19:53:05

  TDK8GB - Użytkownik

TDK8GB
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-21

Re: Personality Test

[quote=menel]Tu akurat się zgadzam, bo w zasadzie każde odejście osobnika od tzw. standardów/norm społecznych może być postrzegane jako choroba psychiczna co jest kompletną bzdurą i tak jak ktoś przykładowo głównie dba o swój interes, nie lubi utrzymywać kontaktów z innymi ludźmi ani im zbytnio pomagać czy odczuwać jakiejś zbytniej empatii z pewnością byłby zdiagnozowany przez panów w białych fartuchach jako klasyczny socjopata. Ciekawe jakie leki wg. psychiatrów spowodują uleczenie ich wyimaginowanej choroby, pewnie spora dawka barbituranów i mamy otępiałe warzywko na zasadzie eksperymentów Pawłowa...[/quote]
Każdy chyba dba o swój interes. :)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)

[ Generated in 0.012 seconds, 9 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00009 SET CHARSET latin2
0.00004 SET NAMES latin2
0.00154 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='18.222.125.171' WHERE u.id=1
0.00087 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '18.222.125.171', 1714389704)
0.00051 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1714389404
0.00044 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=25605 AND t.moved_to IS NULL
0.00030 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.00245 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=25605 ORDER BY p.id LIMIT 0,25
0.00119 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=25605
Total query time: 0.00743 s