Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#451  2012-02-14 02:16:55

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=morfik]

Jeśli natomiast, widzisz, ze od 7 dni leje jak z cebra, i na tej podstawie stwierdzisz, ze prawdopodobnie będzie powódź, a przynajmniej podtopienia, i wyrazisz taki pogląd, to kto Cię o nim poinformował?[/quote]
[b]A skąd wiesz, że dużo wody = podtopienia albo powódź?[/b][/quote]
Właśnie objawiłeś w całej krasie twój sposób myślenia, rozumienia słowa pisanego i logicznego myślenia?
Nie wiesz, co to znaczy "prawdopodobie"?

I nie wiesz, że w lipcu 1997 duże, trwające ponad tydzień opady deszczu m.in. Czechach i Polsce doprowadziły do powodzi stulecia, pod wodą były między innymi Racibórz, Opole i Wrocław.
Umiesz czytać? to czytaj:

[quote="Wikipedia"]W dniach 3 – 10 lipca 1997 na obszarze południowej Polski, Czech i Austrii wystąpiły obfite opady deszczu. Opady w Sudetach Wschodnich oraz.....[/quote]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pow%C3%B3d%C5%BA_tysi%C4%85clecia

I ty myślisz, że myślisz?
I chcesz o czymkolwiek dyskutować? Z takim poziomem umysłu, i choćby rozumienia prostych faktów?

To by było na tyle
;-)

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2012-02-14 02:19:44)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#452  2012-02-14 02:52:38

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

Nie wiesz, co to znaczy "prawdopodobie"?[/quote]
Zieff, to sobie wstaw za "=" "prawdop". Nie podałeś mi stopnia swojego prawdopodobieństwa. Ja np rozróżniam z grubsza 7 (z czego 2 skrajne odpowiadają za 100% na tak lub nie). I mając na uwadze brak tej informacji, przyjąłem domyślny schemat, czyli 100%. W przyszłości, by uniknąć nieporozumień z rozmówcami, doprecyzuj swoje słowa.

I nie wiesz, że w lipcu 1997 duże, trwające ponad tydzień opady deszczu m.in. Czechach i Polsce doprowadziły do powodzi stulecia[/quote]
Byłem na koloni w górach wtedy, pamiętam jak nam basen zmienił kolor na źółto-czarny :D No i jak nam most porwało, ten przez który mieli nas wywieźć - eh to były czasy :D

I chcesz o czymkolwiek dyskutować?[/quote]
Nie wiem, a ty chcesz? Jak już pisałem są to informacje, które wpływają na twoje postrzeganie rzeczywistości. Czy nadal byś twierdził, że dużo wody wyrządzi szkodę (dopasuj sobie prawdopodobieństwo), jeżeli byś nie miał na ten temat żadnych informacji? Ja ci tylko powiem, że twój mózg bez informacji nie byłby w stanie funkcjonować. Bo przetwarza i interpretuje sygnały pochodzące ze zmysłów - to są informacje. Bez nich byś był głuchy, ślepy i nic byś nie czuł, paradoksalnie nawet byś nie wiedział, że istniejesz.... i nawet tego faktu też byś nie był świadom.... Poczytaj o kocie Schrödingera - http://pl.wikipedia.org/wiki/Kot_Schrödingera

Offline

 

#453  2012-02-14 04:13:21

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=morfik]

Jeśli natomiast, widzisz, ze od 7 dni leje jak z cebra, i na tej podstawie stwierdzisz, ze prawdopodobnie będzie powódź, a przynajmniej podtopienia, i wyrazisz taki pogląd, to kto Cię o nim poinformował?[/quote]
A skąd wiesz, że dużo wody = podtopienia albo powódź?[/quote]
[b]Pogląd dotyczący zdarzenia w przyszłości  - nie oznacza pewności, co do wydarzenia, tylko hipotezy dotyczącej możliwego biegu wydarzeń.[/b]
Stwierdzenie, że [b]prawdopodobnie będzie[/b], oznacza prawdopodobny bieg wydarzeń, a nie jedyny możliwy.

W rezultacie stwierdzenie:

Jeśli natomiast, widzisz, ze od 7 dni leje jak z cebra, i na tej podstawie stwierdzisz, ze prawdopodobnie będzie powódź, a przynajmniej podtopienia, i wyrazisz taki pogląd, to kto Cię o nim poinformował?[/quote]
Opisuje  wyrażenie poglądu będącego hipotezą dotyczącą najbardziej prawdopodobnego rezultatu obserwowanych zdarzeń, np dużych opadów  deszczu w ciągu 7 kolejnych dni.
Dlatego pisząc:

A skąd wiesz, że dużo wody = podtopienia albo powódź?[/quote]
Wyrażasz własny pogląd, który próbujesz wkleić komuś innemu, bo [b]prawdopodobna hipoteza[/b] nie oznacza znaku równości ze spodziewanym wydarzeniem, ani znaku równości z jedynym możliwym wydarzeniem.

A jeśli w 1997 roku 7-dniowe ulewy występujące na dużym obszarze spowodowały powódź stulecia, to jakie jest prawdopodonieństwo, że obecnie 7 dniowe ulewy nie spowodują podtopień lub powodzi?

[quote="wiki"]Kot Schrödingera – w mechanice kwantowej słynny eksperyment myślowy (doświadczenie myślowe) z hipotetycznym kotem.[/quote]
I nawet najlepszy przykłąd z fizyki teoretycznej nie zastąpi logicznego myślenia, dotyczącego tak oczywistego zjawiska jak możliwa powtarzalność zdarzeń naturalnych występujących w przyrodzie,
i związanych z pogodą.
A Ty w tak oczywistym przykładzie mylisz pojęcia, i nie odróżniasz między innymi hipotezy od pewności.

Pozdro
;-)

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2012-02-14 18:46:09)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#454  2012-02-14 09:15:39

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

Ale jałowa dyskusja ;]

Wspomniany wcześniej wiec "poparcia" dla Acta ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NiUq-LNYEu8

Offline

 

#455  2012-02-14 10:39:40

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

kasi tusk nie boli....
dobre.


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
http://przemyslawmamon.com/
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#456  2012-02-14 13:35:02

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=yossarian]Ale jałowa dyskusja ;][/quote]
nie ściemniaj - napisz tradycyjne, staropolskie [url=http://www.urbandictionary.com/define.php?term=tl%3Bdr]tl;dr[/url]

;P


linux regd. user #248790

Offline

 

#457  2012-02-14 14:56:26

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=yossarian]Ale jałowa dyskusja ;]
......[/quote]
Dlaczego?

Wyszedł ładny dowód filozoficzny, pokazujący, że "pewnych cech umysłowych" nawet fizyka kwantowa nie zamaskuje i nie wyjaśni.

Pozdro
;-)

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2012-02-14 16:17:19)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#458  2012-02-14 16:07:27

  thomsson - Dyskutant

thomsson
Dyskutant
Zarejestrowany: 2011-10-26

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

Morfik ja z ciebie nie mogę, nie znam słów które by do ciebie przemówiły, ale znam osobę która by pewnie dała radę... (Ryszadzie sprawa jest ;) )


ilin napisał
[i]"DUG to tez moja mała ojczyzna"[/i]

Offline

 

#459  2012-02-14 16:47:02

  dominbik - Członek DUG

dominbik
Członek DUG
Zarejestrowany: 2011-07-25

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

to sobie wstaw za "=" "prawdop". Nie podałeś mi stopnia swojego prawdopodobieństwa. J[/quote]
próba algorytmów czy takich przyrównań nawet przy zwykłej rozmowie to nic jak morfik próbuje błysnąć. zwykły człowiek z pod budki zrozumiałby wcześniej w czym rzecz

Ostatnio edytowany przez dominbik (2012-02-14 16:49:52)


[img]http://img34.imageshack.us/img34/5092/zw9m.png[/img] [img]http://img29.imageshack.us/img29/219/pibw.png[/img]

Offline

 

#460  2012-02-14 16:52:01

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=rychu]nie ściemniaj - napisz tradycyjne, staropolskie [url=http://www.urbandictionary.com/define.php?term=tl%3Bdr]tl;dr[/url]

;P[/quote]
Akurat czytałem ;)

[quote=Jacekalex]Dlaczego?

Wyszedł ładny dowód filozoficzny, pokazujący, że "pewnych cech umysłowych" nawet fizyka kwantowa nie zamaskuje i nie wyjaśni.

Pozdro
;-)[/quote]
Miałem na myśli argumenty, które padały i dyskusję z kimś kto uważa, że jest nie-obywatelem bo narodowość jest bez sensu.
Dla kogo wspólnota to największe nieszczęście, podatki to rabunek w środku dnia. Oczywiście nie będzie sponsorował żadnych nieudaczników.

Oczywiście nie jest żadnym hipokrytą i nie pośle dziecka do publicznej szkoły, nie będzie jeździł po publicznej drodze i nie korzysta z setek innych rzeczy, za które osobiście nie płaci ;)

Jak zachoruje jego dziecko na jakaś przewlekłą chorobę, wymagającą kosztownego leczenia, które przerasta jego zdolności finansowe, to oczywiście nie uda się z dzieckiem do szpitala, tylko powie: [i]"Słuchaj synek, na świecie nie ma miejsca dla frajerów, wypadasz z gry"[/i].

Nie potrzebuje policji ani żadnych innych służb porządkowych bo sam rozpyka napadziorów ciosem karate, niczym porucznik Borewicz. Uważa, iż poglądy są narzucane przez silniejszych, więc on się nie dał i ma swoje niezależne, jednak nie potrafi ich logicznie uzasadnić ;]

:D

Ostatnio edytowany przez yossarian (2012-02-14 17:13:13)

Offline

 

#461  2012-02-14 17:37:36

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

Miałem na myśli argumenty, które padały i dyskusję z kimś kto uważa, że jest nie-obywatelem bo narodowość jest bez sensu.[/quote]
Ja natomiast nie dyskutowałem z argumentami, bo to forum nie jest od tego, żeby dyskutować z linią polityczną TVN'u.

Natomiast ciakawe było, czy ktoś, kto tak ładnie prezentuje tą linie polityczną jako swoje poglądy, potrafi sobie przypomnieć, skąd się te poglądy wzięły, i zrozumieć głębszy sens wynikający z prezentowania takich czy innnych poglądów, czy właściwie konktekst takiego czy innego poglądu.

Bo np jeżeli zgodnie z  Konstytucją RP władza w Państwie należy do Narodu, a ten Naród zdaniem jednych jest nieistotnym anachronizmem, zdaniem innych nie istnieje, to mamy w kraju demokrację czy dyktaturę?

Jak władza zwierzchnia w Państwie moze należeć do kokoś, kto dla tego Państwa jest nieistotny, lub w ogóle nie istnieje?

Jak ktoś nie potrafi wyjaśnić sensu wygłaszanych przez siebie  poglądów, to należy sprawdzić, czy ten ktoś, ma wystarczającę możliwości umysłowe, żeby rozumieć sens wyglaszanych poglądów.
Np dając prosty przykład, ktory pomoże wyświetlić sposób myślenia (lub niemyślenia) człowieka, którego tok myślenia chcemy zrozumieć.

A przykład może pochodzić z jakiegoś powszechnie znanego wydarzenia, np powodzi stulecia.
I własnie taki przykład wyjaśnił mi dokładnie sens pogladów wygłaszanych przez Morfika.
Oficjalnie, jawnie i przy swiadkach. :D

Pozdro
;-)

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2012-02-14 18:44:31)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#462  2012-02-14 17:43:50

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

@Jacekalex
Napisałem jałowa bo Morfik nie był w stanie (przy tylu spłodzonych tekstach) przytoczyć żadnych logicznych, świadomie wskazanych  argumentów.

Offline

 

#463  2012-02-14 17:49:43

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

Ja natomiast chcialem znaleźć jasną i konkretną diagnozę, i zrozumieć, dlaczego ktoś w ogóle nie potrafi przedstawić argumentów na obronę swoich poglądów.

Z tego powodu zdecydowalem się na prosty eksperyment, aby ustalić rzecz doświadczalnie.
Doświadczenie wyjaśniło znacznie więcej, niż sie spodziewałem. :D
A przytoczona jako kontrargument defincja z zakresu fizyki teoretycznej chyba przejdzie do historii.... :D

Pozdro
;-)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#464  2012-02-14 18:23:22

  Minio - Użyszkodnik

Minio
Użyszkodnik
Skąd: Brno, Česko
Zarejestrowany: 2007-12-22
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=yossarian]dyskusję z kimś kto uważa, że jest nie-obywatelem bo narodowość jest bez sensu.[/quote]
Osobiście uważam za bardziej bezsensowną dyskusję z kimś, kto ma takie same poglądy — bo i po co wtedy dyskutować? Żeby się utwierdzić w żywionym przekonaniu?

Dyskutuje się raczej po to, żeby uwrażliwić się na odmienne od swoich poglądy. Niekoniecznie trzeba je od razu przyjmować — w bardzo wielu dziedzinach nie istnieją żadne obiektywne kryteria pozwalające rozstrzygać o wyższości jednego rozwiązania (podejścia) nad drugim. Tam gdzie one istnieją, tam można również dyskutować po to, aby oponenta przekonać do swoich racji.

A co do nie-obywateli — jak najbardziej istnieją tacy ludzie. Mamy nawet w języku osobne słowo na ich określenie — „apatryda”.


Spinnen Essen: [url=http://fluxboxpl.org/portal/]FluxboxPL[/url] [url=http://przepis-na-lo.pl/]Przepis na LibreOffice[/url]

Offline

 

#465  2012-02-14 18:29:25

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

@Minio:
Trochę wyrwałeś to zdanie z kontekstu całej wypowiedzi:
Dlaczego bezsensowna, napisałem w ostatnim swoim poście w tym wątku:

Napisałem jałowa bo Morfik nie był w stanie (przy tylu spłodzonych tekstach) przytoczyć żadnych logicznych, świadomie wskazanych  argumentów.[/quote]
Nie chodzi o różnicę poglądów bo to oczywiście jest wskazane w ciekawej dyskusji.
Chodziło mi po prostu o brak sensownych argumentów.

Ostatnio edytowany przez yossarian (2012-02-14 18:35:07)

Offline

 

#466  2012-02-14 19:26:46

  ethanak - Użytkownik

ethanak
Użytkownik
Skąd: Ungwenor
Zarejestrowany: 2010-07-19
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

Ech, ci młodzi... Bardzo fajnie Wam się gada na forum na którym można sobie tylko pogadać. Ciekawe, gdyby trzeba było coś zrobić - ilu z Was by zostało?


Nim mechaniczne larum zagrasz mi, kanalio,
głosząc nadejście Javy - śmiertelnego wroga!
[i]Zespół Adwokacki Dyskrecja[/i]

Offline

 

#467  2012-02-14 19:32:21

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

Nie wszyscy tacy młodzi, jak Ci się zdaje.

Ciekawe, gdyby trzeba było coś zrobić[/quote]
masz może jakis konkrenty przykład tego "czegoś".


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#468  2012-02-14 19:38:54

  ethanak - Użytkownik

ethanak
Użytkownik
Skąd: Ungwenor
Zarejestrowany: 2010-07-19
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

Ciekawe, gdyby trzeba było coś zrobić[/quote]
masz może jakis konkrenty przykład tego "czegoś".[/quote]
Nie, to ja pytam co wyście zrobili? Oprócz pierdolenia jak chujowo było za komuny, jak chujowo jest za tuska, jak chujowo by było za kaczyńskiego...
Pierdolenie to, chłopcy, zostawcie sobie na wizytę w domu publicznym.


Nim mechaniczne larum zagrasz mi, kanalio,
głosząc nadejście Javy - śmiertelnego wroga!
[i]Zespół Adwokacki Dyskrecja[/i]

Offline

 

#469  2012-02-14 19:50:30

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

@ ethanak - brakuje Ci prawie 600 postów do możliwości legalnego pierdolenia na forum...


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

#470  2012-02-14 19:52:26

  ethanak - Użytkownik

ethanak
Użytkownik
Skąd: Ungwenor
Zarejestrowany: 2010-07-19
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=Bodzio]@ ethanak - brakuje Ci prawie 600 postów do możliwości legalnego pierdolenia na forum...[/quote]
Hm... to nic, fajnie było.
Szkoda trochę bo parę osób tu polubiłem, ale jeśli mam spierdalać to niniejszym to czynię.
[i]ed[/i]
Jakoś nie widzę "usuń konto" w opcjach profilu... czy ktoś może to za mnie zrobić?

Ostatnio edytowany przez ethanak (2012-02-14 19:57:19)


Nim mechaniczne larum zagrasz mi, kanalio,
głosząc nadejście Javy - śmiertelnego wroga!
[i]Zespół Adwokacki Dyskrecja[/i]

Offline

 

#471  2012-02-14 19:56:05

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/urandom
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=ethanak]

Ciekawe, gdyby trzeba było coś zrobić[/quote]
masz może jakis konkrenty przykład tego "czegoś".[/quote]
Nie, to ja pytam co wyście zrobili? Oprócz pierdolenia jak chujowo było za komuny, jak chujowo jest za tuska, jak chujowo by było za kaczyńskiego...
Pierdolenie to, chłopcy, zostawcie sobie na wizytę w domu publicznym.[/quote]
Jeżeli dyskusję, na temat posiadanych poglądów nazywasz pierdoleniem, to swiadczy tylko o tobie, i twojej kulturze osobistej.

Jeśli natomiast masz jakieś sugestie dotyczące działań, które twoim zdaniem należy podjąć, to zamiast uwag o tym , co robią inni, po prostu je tutaj zaprezentuj.

I udowodnij, że twoje uwagi z postów 466 i 468 są czymś więcej, niż tylko realizacją życiowej zasady "pierdolę, więc jestem".

To by było na tyle
;-)

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2012-02-14 20:47:00)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#472  2012-02-14 19:58:33

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[b]ethanak[/b] zobacz post #163 i 164 w tym wątku.


[b]Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW[/b] -> Niech inni na tym skorzystają.
[url=http://dug.net.pl/]Polski portal Debiana[/url]

Offline

 

#473  2012-02-14 20:08:08

  ethanak - Użytkownik

ethanak
Użytkownik
Skąd: Ungwenor
Zarejestrowany: 2010-07-19
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=Jacekalex]a temat posiadanych poglądach nazywasz pierdoleniem, to swiadczy tylko o tobie, i twojej kulturze osobistej.[/quote]
Dyskusja o osobistych poglądach jest tym co szanuję. Pierdolenie kacapołów (które w tytm wątku wystąpiło) jest pierdoleniem kacapołów i z dyskusją ma tyle wspólnego, co ja z Windowsem.

Jeśli natomiast masz jakieś sugestie dotyczące działań, które twoim zdaniem należy podjąć, to zamiast uwag o tym , co robią inni, po prostu je tutaj zaprezentuj.[/quote]
Ja te działania podejmowałem w 1980 i okolicach. I wkurwia mnie że jeden z drugim palant, któremu tamte czasy opowiadał sklerotyczny dziadek nie szanuje ludzi którzy wtedy coś robili.

Teraz to ja jestem na emeryturze. Ja za was kurwa dupy nadstawiałem, teraz wy nadstawiajcie za mnie.

Niestety - taka prawda.

A teraz naprawdę - żegnam.


Nim mechaniczne larum zagrasz mi, kanalio,
głosząc nadejście Javy - śmiertelnego wroga!
[i]Zespół Adwokacki Dyskrecja[/i]

Offline

 

#474  2012-02-14 20:14:16

  Minio - Użyszkodnik

Minio
Użyszkodnik
Skąd: Brno, Česko
Zarejestrowany: 2007-12-22
Serwis

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=ethanak]Szkoda trochę bo parę osób tu polubiłem, ale jeśli mam spierdalać to niniejszym to czynię.[/quote]
Bodzio miał na myśli, że złamałeś jedną z naprawdę niewielu zasad panujących na DUG-u. Zasadę mówiącą, że wulgaryzmów mogą używać tylko użytkownicy mający powyżej 800 postów.

Nikt Cię z forum nie wyrzuca, jedynie administracja zwraca uwagę żebyś uważał na swój język.

Jeżeli jednak nadal chcesz swoje konto usunąć (do czego osobiście zniechęcam), to wystarczy że napiszesz prywatną wiadomość do jednego z administratorów:
[url=http://forum.dug.net.pl/userlist.php?&show_group=1&sort_by=username&sort_dir=ASC]lista administratorów na DUG-u[/url].


Spinnen Essen: [url=http://fluxboxpl.org/portal/]FluxboxPL[/url] [url=http://przepis-na-lo.pl/]Przepis na LibreOffice[/url]

Offline

 

#475  2012-02-14 20:14:55

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: [ACTA] stan wyjątkowy?

[quote=ethanak][quote=Bodzio]@ ethanak - brakuje Ci prawie 600 postów do możliwości legalnego pierdolenia na forum...[/quote]
Hm... to nic, fajnie było.
Szkoda trochę bo parę osób tu polubiłem, ale jeśli mam spierdalać to niniejszym to czynię.
[i]ed[/i]
Jakoś nie widzę "usuń konto" w opcjach profilu... czy ktoś może to za mnie zrobić?[/quote]
Nie zrozumiałeś. Chodzi o to, że mamy taką niepisaną zasadę (i jak każda niepisana zasada, jest traktowana dość łagodnie — zauważ, że nikt nie ocenzurował posta, nie dał Ci bana itd.), że "legalnie" kląć można od 800 postów.

Ostatnio edytowany przez azhag (2012-02-14 20:16:12)


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
[url=http://www.opencaching.pl]opencaching[/url] :: [url=http://dug.net.pl/sources.list]debian sources.list[/url] :: [url=http://www.linuxportal.pl/blogi/azhag/wpisy]coś jakby blog[/url] :: [url=http://dug.net.pl/]polski portal debiana[/url] :: linux user #403712

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)

[ Generated in 0.028 seconds, 13 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00048 SET CHARSET latin2
0.00010 SET NAMES latin2
0.00316 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='13.59.200.206' WHERE u.id=1
0.00197 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '13.59.200.206', 1726911683)
0.00058 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1726911383
0.00146 DELETE FROM punbb_online WHERE ident='3.148.102.166'
0.00195 DELETE FROM punbb_online WHERE ident='52.15.135.175'
0.00092 SELECT topic_id FROM punbb_posts WHERE id=194684
0.00025 SELECT id FROM punbb_posts WHERE topic_id=20473 ORDER BY posted
0.00102 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=20473 AND t.moved_to IS NULL
0.00014 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.00736 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=20473 ORDER BY p.id LIMIT 450,25
0.00211 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=20473
Total query time: 0.0215 s