Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#576  2008-09-26 18:09:02

  radziojedi - Gambini

radziojedi
Gambini
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-08-08

Re: DUGowa koszulka... :)

Fajne, fajne. Przydalaby sie tylko gdzies wzmianka o DUG'u.


"Given enough eyeballs, all bugs are shallow"
Eric Raymond, The Cathedral and the Bazaar: Musings on Linux and Open Source by an Accidental Revolutionary

Offline

 

#577  2008-09-27 14:54:37

  qluk - Pan inż. Cyc

qluk
Pan inż. Cyc
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2006-05-22

Re: DUGowa koszulka... :)

Primo to musi być wektor, bo z rastra... to tylko na wprasowanki, a te mają kiepską jakość i wytrzymałość na spieranie.

Offline

 

#578  2008-09-28 17:44:37

  z3d - Użytkownik

z3d
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-28

Re: DUGowa koszulka... :)

Witam moi mili co z tymi koszulkami ?? Czy juz jakaś partia wyszła, tez chętnie bym sobie taka sprawił :)
Pozdrawiam

Offline

 

#579  2008-09-28 18:24:54

  owca - Członek DUG

owca
Członek DUG
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2007-01-30
Serwis

Re: DUGowa koszulka... :)

[quote=z3d]Witam moi mili co z tymi koszulkami ?? Czy juz jakaś partia wyszła, tez chętnie bym sobie taka sprawił :)
Pozdrawiam[/quote]
Nie należysz do Debian Users Gang, a chcesz DUG-ową koszulkę? Jak byś chociaż miał więcej niż jednego posta i był obecny na forum dłużej niż jeden dzień...

Offline

 

#580  2008-09-28 19:29:30

  LongeR - Członek DUG

LongeR
Członek DUG
Skąd: DT
Zarejestrowany: 2007-09-03
Serwis

Re: DUGowa koszulka... :)

Owca nie w tym problem każdy chce mieć mega sexi logo DUG na koszulce. Inna sprawa że nie każdy na nie zapracował ale nie można nikomu zabronić paradowania w takiej koszulce:D


[b]LongeR rządzi, LongeR radzi, LongeR nigdy cię nie zdradzi!![/b]
-->Nic na siłę, lekko młotkiem:D<----> Czy myślenie sprawia Ci ból?<--
Nieważne od czego się zaczyna - kończy się zawsze na Debianie : )
Linux register users: #456947

Offline

 

#581  2008-09-28 21:39:32

  z3d - Użytkownik

z3d
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-28

Re: DUGowa koszulka... :)

wicie co, te dwie wypowiedzi już mi ją obrzydziły :)
już jej nie chcę,
a skąd pomysł mi się wziął - poprostu jestem użytkownikiem debiana już od jakiegoś czasu, na forach obecny jestem może nie tak długo jak wy, ale nie przeszkadza to w szerzeniu przeze mnie ideologii open-source, koszulka była po prostu pomysłem a że w przeglądarce wyskoczyła i wasza strona postanowiłem po prostu zapytać.
fakt na waszym forum mam tylko jednego posta, teraz już dwa :) ale na tym chyba skończę :) widzę że wyskoczyły dwa psy które mają najmniej do powiedzenia ale chcą być widoczne.
pokazaliście właśnie na czym polega jednoczenie się użytkowników tegoz wspaniałego systemu jakim jest DEBIAN (polska mentalność)
pozdrawiam takich jak ci dwaj użyszkodnicy powyżej !!!!!
nara

Przepraszam za te "psy" ale tak właśnie się zachowujecie. Na przyszłość zluzujcie sobie troche,

WYSTARCZYŁO NAPISAĆ JESZCZE NIE ZASŁUŻYŁEŚ !!!!!!!!!!    CZYŻ NIE MAM RACJI ????? 

POZDRAWIAM

Ostatnio edytowany przez z3d (2008-09-28 21:44:44)

Offline

 

#582  2008-09-29 10:04:59

  radziojedi - Gambini

radziojedi
Gambini
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-08-08

Re: DUGowa koszulka... :)

[quote=z3d]wicie co, te dwie wypowiedzi już mi ją obrzydziły :)
już jej nie chcę,
a skąd pomysł mi się wziął - poprostu jestem użytkownikiem debiana już od jakiegoś czasu, na forach obecny jestem może nie tak długo jak wy, ale nie przeszkadza to w szerzeniu przeze mnie ideologii open-source, koszulka była po prostu pomysłem a że w przeglądarce wyskoczyła i wasza strona postanowiłem po prostu zapytać.
fakt na waszym forum mam tylko jednego posta, teraz już dwa :) ale na tym chyba skończę :) widzę że wyskoczyły dwa psy które mają najmniej do powiedzenia ale chcą być widoczne.
pokazaliście właśnie na czym polega jednoczenie się użytkowników tegoz wspaniałego systemu jakim jest DEBIAN (polska mentalność)
pozdrawiam takich jak ci dwaj użyszkodnicy powyżej !!!!!
nara

Przepraszam za te "psy" ale tak właśnie się zachowujecie. Na przyszłość zluzujcie sobie troche,

WYSTARCZYŁO NAPISAĆ JESZCZE NIE ZASŁUŻYŁEŚ !!!!!!!!!!    CZYŻ NIE MAM RACJI ????? 

POZDRAWIAM[/quote]
Czy jest sens od razu tak sie denerwowac? Swoja wypowiedzia tez nie zostawiles dobrego sladu po sobie...


"Given enough eyeballs, all bugs are shallow"
Eric Raymond, The Cathedral and the Bazaar: Musings on Linux and Open Source by an Accidental Revolutionary

Offline

 

#583  2008-09-29 10:32:21

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: DUGowa koszulka... :)

Najciekawsze że ja tu jestem wodzem (jak Rumi pisze) i nie mam koszulki ...


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

#584  2008-09-29 10:33:03

  urug - Członek DUG

urug
Członek DUG
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Serwis

Re: DUGowa koszulka... :)

Wódz emanuje debianowością na odległość. Reszta wojska musi się zadowolić koszulkami :P


Pozdrawiam, Tomek

Offline

 

#585  2008-09-29 10:57:08

  radziojedi - Gambini

radziojedi
Gambini
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-08-08

Re: DUGowa koszulka... :)

Mam jedna, bardzo stara i bardzo sprana juz koszulke debiana, ale jesli chcesz... wodzu... oddam Ci ja...:)


"Given enough eyeballs, all bugs are shallow"
Eric Raymond, The Cathedral and the Bazaar: Musings on Linux and Open Source by an Accidental Revolutionary

Offline

 

#586  2008-09-29 11:32:20

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: DUGowa koszulka... :)

[quote=radziojedi]... ale jesli chcesz... wodzu... oddam Ci ja...:)[/quote]
doceniam, doceniam :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

#587  2008-09-29 14:42:18

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: DUGowa koszulka... :)

wódz musi sie wyróżniać,dziadek weź no spraw sobie koszulke,to kiedys złapiemy poze w tych szmatkach,walniemy sobie fote i wrzucimy fotke dziadunia z wnusia na forum;-)
Dla potomnych a jakże:P

Offline

 

#588  2008-09-29 21:10:42

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: DUGowa koszulka... :)

[quote=owca]Nie należysz do Debian Users Gang, a chcesz DUG-ową koszulkę? Jak byś chociaż miał więcej niż jednego posta i był obecny na forum dłużej niż jeden dzień...[/quote]
Jakoś nie widzę związku.

Kurcze, to ja może oddam moją koszulkę Debianową... wszak nawet nie jestem opiekunem pakietu, o byciu deweloperem nie wspominając. Ba, bugreportów też prawie nie wysłałem! Absolutnie nie zasługuję. :/


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
[url=http://www.opencaching.pl]opencaching[/url] :: [url=http://dug.net.pl/sources.list]debian sources.list[/url] :: [url=http://www.linuxportal.pl/blogi/azhag/wpisy]coś jakby blog[/url] :: [url=http://dug.net.pl/]polski portal debiana[/url] :: linux user #403712

Offline

 

#589  2008-09-29 23:03:30

  qluk - Pan inż. Cyc

qluk
Pan inż. Cyc
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2006-05-22

Re: DUGowa koszulka... :)

A moim zdaniem z3d przegioł, bo czytajac pierwszego posta to wnioskuje sie postawe domagajace sie czegos. Idac dalej do drugiego to jak sam napisal  "szerzy ideologie OS", wiec po jaka cholere sie podpinac pod szyld forum nie znajac go nawet?
A swoja droga owca i LongeR naskoczyli jak psy?! No malo ze smiechu nie padlem.

azhag, owca mial raczej na mysli cos w stylu ze kolesia nikt nie zna i nie chce sie naciac na jakiegos frajera, ktory pierwsze od czego zaczyna to "a gdzie jest dla mnie?" ;]
Ile razy bym tego nie czytal to z3d jest sam sobie winien, tak nadinterpretacji prostego zdania owcy, jak i tego w jaki sposób "wszedł" na forum. Nawet uwaznie przeczytac mu sie nie chcialo czesci watku z ktorego jesno i wyraznie wynika ze koszulki utknely w d.. dolku ;]

Ide sobie DUG'owa dziare flamastrem strzelic ;D

Offline

 

#590  2008-09-29 23:29:46

  z3d - Użytkownik

z3d
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-28

Re: DUGowa koszulka... :)

gluk - no comment ;)

azhag - dziekuję za zrozumienie

pozdrawiam wszyskich

co do mojej obecności - zarejestrowany jestem faktycznie od wczoraj, jednak odwiedzm wasze forum bardzo często

owca - mam już 3 posty :) :) :) będę informował o kolejnych

Offline

 

#591  2008-09-30 10:16:39

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: DUGowa koszulka... :)

a tam gadanina.
Ja tez zbyt przydatna na tym forum nie jestem,to co,mam sobie odmowic przyjemnosci??
ktos kiedyś powiedział że DUG to jedna wielka rodzina...Fajnie jest mieć jakąś przynależność do stada,i nie chodzi tu bynajmniej o lans"o patrzcie,mam debiana" tylko coś w stylu"ja tez jestem wśród nich".
Pamietajmy że linuks(w naszym przypadku debian) to nie tylko system ale też idea.
Uważam że jesli on chce mieć tę koszulkę to jego prawem jest ją nabyć.Nie dostaje jej za darmo,płaci za nią uczciwie,a to w jakich zamiarach nosi ją na garbie to jego sprawa.

[b]owca napisał[/b](-a):

    Nie należysz do Debian Users Gang, a chcesz DUG-ową koszulkę? Jak byś chociaż miał więcej niż jednego posta i był obecny na forum dłużej niż jeden dzień...[/quote]
owca:ja też nie należę oficjalnie do gangu,tylko kręce się wśród was.A moje posty mimo że dość liczne to nie dają wam nic,bo jeszcze nikomu tu raczej nie pomogłam.Co ty na to??

Ostatnio edytowany przez Trin (2008-09-30 10:19:18)

Offline

 

#592  2008-09-30 10:30:32

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: DUGowa koszulka... :)

Krótko mówiąc - temat dugowej koszulki trwa i trwa i trwa i...
i gdyby nie zniknął kolega który to nagrywał, to może by ich było więcej. Teraz są problemy z zatwierdzeniem wzoru akceptowalnego przez wszystkich, ceny i wykonawcy. Tak widzę, że dugowa koszulka utknie w niebycie, tak jak utknął zlot.
Bez względu na to czy ktoś będzie miał 1 post czy 7000 to i tak koszulki miał nie będzie, chyba że sam sobie ją sprawi.
I jeszcze małe OT - z Ciebie Trin, to większość to by zdarła tę koszulkę a nie nałożyła. hehehe


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
[img]http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif[/img]
[url=https://goo.gl/photos/5XGKFkvaMimLwM2s9]Beskid Niski[/url]

Offline

 

#593  2008-09-30 11:40:51

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: DUGowa koszulka... :)

wiecie co??
Cioty z was nieboskie.Za łatwo sie poddajecie.Jedna osoba rzucilaby wzorem i załatwila jakis zalazek masowej produkcji to cała reszta też by powiedziała'A co tam,ładna,z logiem duga,to  niech bedzie"i by brali!!!!
Pieprzycie sie ze wzorem,jakby to mialo znaczenie w skali światowej.Adres forum,z tyłu nick i do widzenia,a jak komuś taki nie pasuje to wypad własną robić indywidualnie.
I wiecie co?Bede miec ta koszulke zeby nawet nie wiem co,zrobie sobie prezent na 18-stke,I nawet dla dziadzia jedna wieksza kaze wyprodukowac.Na was nie bede czekać.
Dziadku..oni ze mnie koszulke po czym ja z nich skóre.

Offline

 

#594  2008-09-30 12:30:43

  z3d - Użytkownik

z3d
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-28

Re: DUGowa koszulka... :)

Witam ponownie,

chciałbym przeprosić za moje uniesienie wszystkich których być może udało mi się urazić,
co do grupy to rzeczywiście miło znaleźć "swoje stado" :) jak napisała Trin
jeszcze raz chciałbym podkreślic że nie chodziło mi o wyrwanie komuś czy nawet domaganie się czegos co mi sie nie należy,
zadałem po prostu pytanie, po znalezieniu w googlach adresu Waszego forum.
pomińmy juz może ten temat bo robi się strasznie niesmaczny.
jeżeli kiedykolwiek była by okazja zakupić DUG-ową koszulke jestem bardzo chętny.

pozdrawiam

Offline

 

#595  2008-09-30 12:44:56

  sal_i - Członek DUG

sal_i
Członek DUG
Skąd: Neverhood
Zarejestrowany: 2007-01-01

Re: DUGowa koszulka... :)

[b]Bodzio[/b] no własnie, mi tez się wydaje że kolektywnie to nic z tego nie będzie.
Może lepszym rozwiązaniem było by zebrać wszystkie dotychczasowe projekty w jakąś galerię - kolekcję i kto co chce niech sobie sam zmontuje. Przecież nie muszą wszyscy jak wojsko w takich samych mundurkach chodzić, w końcu linux to różnorodność.

Ostatnio edytowany przez sal_i (2008-09-30 13:00:55)


“Generowanie liczb losowych jest zbyt ważne, żeby zostawiać to przypadkowi”

Offline

 

#596  2008-09-30 13:51:27

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: DUGowa koszulka... :)

jestescie tak napaleni na ta koszulke i tak niezdecydowani jesli o podjecie dzialań idzie że normalnie zaloże sobie sklep internetowy,z koszulkami,i posrod nich bedzie jeden wzor dla forumowiczow,i wcale nie po promocyjnej cenie,dorobie sie na tym waszym marudzeniu jeszcze:)

Offline

 

#597  2008-09-30 14:12:04

  radziojedi - Gambini

radziojedi
Gambini
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-08-08

Re: DUGowa koszulka... :)

[quote=Trin]jestescie(...)waszym(...)[/quote]
a Ty? :)


"Given enough eyeballs, all bugs are shallow"
Eric Raymond, The Cathedral and the Bazaar: Musings on Linux and Open Source by an Accidental Revolutionary

Offline

 

#598  2008-09-30 14:48:34

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: DUGowa koszulka... :)

ja jestem chetna 24/7 (nie tak doslownie panowie...) i czekam!! az dojdziecie do porozumienia.

Offline

 

#599  2008-09-30 15:54:51

  emsilog - Członek DUG

emsilog
Członek DUG
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2007-10-13

Re: DUGowa koszulka... :)

[img]http://www.mclog.jawnet.pl/kosz.jpg[/img] i [img]http://www.mclog.jawnet.pl/kosz2.jpg[/img]

Ot takie moje wariacje na ten temat, grafikiem nie jestem ale mam troche wyobraźni, być może jeszcze coś wymyślę.
Myśle, że jak zechcemy to uda się konkurować nawet z Nike czy Adidas, nie widze problemu :p


Sidux user
[url=http://www.swolocz.pl]swolocz.pl[/url] - nietuzinkowe komentarze
[img]http://www.mclog.jawnet.pl/syg.jpg[/img]

Offline

 

#600  2008-09-30 16:35:20

  owca - Członek DUG

owca
Członek DUG
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2007-01-30
Serwis

Re: DUGowa koszulka... :)

Wzór emsiloga mi się podoba. Takie koszulki mogły by być.
Co do postów powyżej, to nie chce mi się przemądrzać, więc powstrzymam się i na nie nie odpiszę.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)

[ Generated in 0.021 seconds, 12 queries executed ]

Informacje debugowania

Time (s) Query
0.00014 SET CHARSET latin2
0.00007 SET NAMES latin2
0.00195 SELECT u.*, g.*, o.logged FROM punbb_users AS u INNER JOIN punbb_groups AS g ON u.group_id=g.g_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON o.ident='3.16.135.225' WHERE u.id=1
0.00332 REPLACE INTO punbb_online (user_id, ident, logged) VALUES(1, '3.16.135.225', 1728142010)
0.00109 SELECT * FROM punbb_online WHERE logged<1728141710
0.00121 DELETE FROM punbb_online WHERE ident='3.15.235.188'
0.00066 SELECT topic_id FROM punbb_posts WHERE id=100346
0.00029 SELECT id FROM punbb_posts WHERE topic_id=4603 ORDER BY posted
0.00085 SELECT t.subject, t.closed, t.num_replies, t.sticky, f.id AS forum_id, f.forum_name, f.moderators, fp.post_replies, 0 FROM punbb_topics AS t INNER JOIN punbb_forums AS f ON f.id=t.forum_id LEFT JOIN punbb_forum_perms AS fp ON (fp.forum_id=f.id AND fp.group_id=3) WHERE (fp.read_forum IS NULL OR fp.read_forum=1) AND t.id=4603 AND t.moved_to IS NULL
0.00006 SELECT search_for, replace_with FROM punbb_censoring
0.00536 SELECT u.email, u.title, u.url, u.location, u.use_avatar, u.signature, u.email_setting, u.num_posts, u.registered, u.admin_note, p.id, p.poster AS username, p.poster_id, p.poster_ip, p.poster_email, p.message, p.hide_smilies, p.posted, p.edited, p.edited_by, g.g_id, g.g_user_title, o.user_id AS is_online FROM punbb_posts AS p INNER JOIN punbb_users AS u ON u.id=p.poster_id INNER JOIN punbb_groups AS g ON g.g_id=u.group_id LEFT JOIN punbb_online AS o ON (o.user_id=u.id AND o.user_id!=1 AND o.idle=0) WHERE p.topic_id=4603 ORDER BY p.id LIMIT 575,25
0.00117 UPDATE punbb_topics SET num_views=num_views+1 WHERE id=4603
Total query time: 0.01617 s